Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Sprzedam silniki trój fazowe zwykłe 7,5kw oraz komukatorowe 3fazowe

rafal24s 21 Cze 2018 23:54 222 0
    rafal24s
    Poziom 12  
    Mam do sprzedania silniki po rozbiórce drukarni offsetowej na każdy udzielam gwarancji rozruchowej 7 dni odbiór TYLKO OSOBISTY w kozach koło Bielska-Białej oferta ważna tylko do 07.07.2018

Silnik 7,5 KW wraz z metalową podstawą i pompą hydrauliczną cena 450zł

[Sprzedam] Sprzedam silniki trój fazowe zwykłe 7,5kw oraz komukatorowe 3fazowe[Sprzedam] Sprzedam silniki trój fazowe zwykłe 7,5kw oraz komukatorowe 3fazowe

Silnik trój fazowy komutatorowy cdm727 s3 sprawny i t o tyle co mogę powiedzieć na temat tego silnika poniżej tabliczka znamionowa cena i jeszcze że ma przestawną "geometrie szczotek "500zł
    Jeśli ktoś wie więcej na temat tego wynalazku z chęcią posłucham

Silnik komutatorowy trójfazowy z regulacją mocy i obrotów do 3,2kw 1600 obrotów + transformator który był podpięty do niego cena za komplet 400zł

[Sprzedam] Sprzedam silniki trój fazowe zwykłe 7,5kw oraz komukatorowe 3fazowe[Sprzedam] Sprzedam silniki trój fazowe zwykłe 7,5kw oraz komukatorowe 3fazowe[Sprzedam] Sprzedam silniki trój fazowe zwykłe 7,5kw oraz komukatorowe 3fazowe

silnik 3 fazowy 2,2kw -250 zł

[Sprzedam] Sprzedam silniki trój fazowe zwykłe 7,5kw oraz komukatorowe 3fazowe[Sprzedam] Sprzedam silniki trój fazowe zwykłe 7,5kw oraz komukatorowe 3fazowe

i jeden silnik z którego nie byłem wstanie odczytać parametrów na pewno ma minimum 1,5 kw 100zł
    Jeśli ktoś byłby zainteresowany całością to możemy się co do ceny dogadać

Do tego została mi skrzynka z wysterowania z przekaźnikami
    [Sprzedam] Sprzedam silniki trój fazowe zwykłe 7,5kw oraz komukatorowe 3fazowe[Sprzedam] Sprzedam silniki trój fazowe zwykłe 7,5kw oraz komukatorowe 3fazowe[Sprzedam] Sprzedam silniki trój fazowe zwykłe 7,5kw oraz komukatorowe 3fazowe

cena 150 zł
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • Relpol przekaźniki