Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mondeo mk3 1.8 sci brak mocy masa bledow itd

22 Cze 2018 23:58 510 2
  • Poziom 5  
    Moje mondeo mk3 1.8 sci 2006 r bylo do chwili obecnej samochodem ktory nie sprawial wiekszych problemow
    2017 pojawil sie blad egr lecz nie bylo zadnych problemow.
    Po wyczyszczeniu tego elementu przez mechanika i wymianie swiec . samochod zaczyna tracic moc na cieplym silniku ok 3 km jazdy, caly czas musze wylanczac go w trakcie jazdy. Pokazuja sie bledy wypadania zapłonu na cewce nr 1
    Wymiana na nowa wraz egr prowadzi do niczego samochod dalej przerywa pokazuje te same bledy plus kolejne cewki i mase innych.
    Swiece wymianiane 2 razy cewki sprawne i egr stary dziala na (sycho) mieszkam w holandii czescie do tego modelu sa nie do zdobycia wszystko musze targac z polski czy ma ktos jakis pomysl ?

Dodano po 8 [minuty]:

Silink chodzi nie rowno ma falowania o obrotow rzuca nim jak bura su ka jedyne czego jestem pewny to sprzeglo isię dwumas do wymiany bo sluychac go z pod sklepu
  • Poziom 5  
    Ireneo napisał:
    Kompresja jaka?

Nie mam pojecia ktorys z 5 mechanikow sprawdzal i nie widzial nic dziwnego . Ja nie jestem ani mechanikiem ani pasjonatem mam poprostu problem z samochodem ktory zaden mechanik nie potrafi rozwiazac.
    Postaram sie pofatygowac jak najszybciej do ktoregos z garazy i poprosze o zmierzenie tej kompresji.