Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows XP - "Opróżnij folder tymczasowych..."

23 Sie 2005 22:35 2028 1
  • Poziom 15  
    Witam.

Windows XP.

Pomimo zaznaczenia opcji
    "Opróżnij folder tymczasowych plików internetowych podczas zamykania przeglądarki" niestety opcja ta nie działa.

Dodam dla ciekawości, że na tym samym komputerze przy zalogowaniu się na "Administrator" - wszystko jest OK.
    Natomiast na innym loginie (też z prawami administratora) w/w opcja nie działa - co więc się dzieje, bo ja już nie wiem.

Windows XP - "Opróżnij folder tymczasowych..."
  • Poziom 11  
    Znam to. To są uroki Windowsów. Gdybyś używał Linuksów raczej nie miałbyś takich problemów.
    Często ustawienia opcji internetowych nie działają pod WinXP na kontach nie mających uprawnienia administratora. U mnie np na początku aby włączyć internet musi być logowany administrator później należy go wylogować wejść na inne konto aby internet chodził na tym koncie.
    Spróbuj czy te ustawienia będą działaniu jeśli raz zalogujesz się jako administrator.
    Czasami problem może być prostszy. Każde konto ma swój oddzielny folder tymczasowy, dlatego musisz ustawić tą opcje pod opcjami internetowymi po zalogowaniu na każde konto.
    Jest jeszcze inna sprawa. Czasami każda przeglądarka ma swoje inne ustawienia dotyczące folderu tymczasowego i może trzymać pliki internetowe gdzie indziej niż Windows sobie zażyczy. Dlatego spróbuj znaleźć tą opcje w opcjach przeglądarki i rónież ustaw ją na każdym koncie
    Nie gwarantuje że to będzie działało u Ciebie :)
    Ale spróbuj i napisz jakie wyniki uzyskałeś
    Ach te Windowsy :) :)