Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Aktualizacja nawigacji fabrycznej Navi 950 Zafira Tourer 2016r.

zkllkz 23 Cze 2018 19:35 306 3
  • #1 23 Cze 2018 19:35
    zkllkz
    Poziom 2  

Witam,
    Kupiłem aktualizację Navi 950 do Zafiry Tourer z 2016r na USB w Oplu. Jednak po włożeniu w gniazdo USB system pokazuje że nie widzi plików. Zaznaczam że jestem laikiem w tym temacie i używane sformułowania mogą być dalekie od fachowych określeń. Może jednak ktoś zechce poświęcić czas i pokieruje krok po kroku jak zabrać się za ta aktualizację. Za ewentualne zrozumienie i pomoc Dziękuję

0 3
  • #2 23 Cze 2018 19:52
    jacek0503
    Poziom 21  

Jeżeli kupiłeś oryginał u dystrybutora to jedziesz tam gdzie kupiłeś i grzecznie prosisz o aktualizacje. I łaski nie robią. Zastanawiają mnie praktyki w ASO - to nadaje się pod sad i bardzo poważna kare finansowa . Może się w końcu naucza.
    Jeżeli kupiłeś "gdzieś" no to może być problem.Bardzo czesto konczy sie to uszkodzeniem radia i wielkim płaczem.
    Sprawdz dokładnie na internecie jaki powinien byc plik do danej aktualizacji i czy masz taki sam. Podkreslam - dokładnie taki sam tzn. nazwa dokładnie tak jak oryginał kropka w kropke i ilosc plików czy sie zgadza z oryginałem. Nie wgrywaj nic dopuki nie sprawdzisz dokładnie czy jest to oryginał- pamietaj uszkodzisz radio.Wg mnie jezeli jest to oryginał aktualizacja powinna sie sama zainicjowac jezeli tak nie jest to.....

1
  • #3 23 Cze 2018 19:57
    zkllkz
    Poziom 2  

I tu jest pewien problem, kupiłem Oryginał w DIX CAR Raszyn a ja jestem z Lublina. Przy zamawianiu nikt nie mówił że mogą być jakieś problemy jak też nie dołączono instrukcji aktualizacji.

0
  • #4 23 Cze 2018 20:41
    robokop
    Moderator Samochody

Więc czego oczekujesz? Skoro Dix Car wziął pieniądze, to to powinno być ich zmartwienie.

0