Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] "Power Reset" w telefonie Samsung Galxy Grand Prime.

Norbert Chrobot11 23 Cze 2018 19:36 204 5
  • #1 23 Cze 2018 19:36
    Norbert Chrobot11
    Poziom 5  

Witam.
    Od pewnego czasu mam problem z telefonem. A mianowicie, że gdy telefon jest w pełni naładowany i po jakimś czasie bateria schodzi do 70 % to telefon automatycznie się wyłącza i włącza się zawieszając się na ekranie z "Power Reset" (więcej może w załączniku). I teraz pytanie, czy ktoś wie o co chodzi?
    Dziękuję.
    Do widzenia.

0 5
  • #3 24 Cze 2018 20:55
    Norbert Chrobot11
    Poziom 5  

To teraz pytanie, czy może mi Pan napisać krok po kroku, albo wysłać jakiś link jak właśnie wgrać tego nowego Softa? Chciałbym to zrobić sam, bo telefon już nie jest na gwarancji.

0
  • #6 02 Lip 2018 07:29
    Norbert Chrobot11
    Poziom 5  

Dzień dobry.
    Wczoraj posiedziałem trochę nad tym moim telefonem oraz obejrzałem kilka filmików na YouTube - ie i to mi pomogło. A mianowicie ściągnąłem sobie program "Odin 3" oraz ze strony "SamMobile" najnowsze oprogramowanie do Samsung Galaxy Grand Prime. Następnie włączyłem tryb pobierania w telefonie (volume down, power, home), a później raz "volume up". Uruchomiłem program w/w i dodałem oprogramowanie do pola "AP". Podłączyłem telefon i zaczęło się wgrywanie nowego systemu. Po tym odłączyłem kabel, wyjąłem baterię, wsadziłem ponownie i nacisnąłem "volume up, power, home). Klawiszami głośności wybrałem "Wipe Data/Reset Factory", a następnie klawiszami głośności wybrałem "Yes", poczekałem chwilę. Po tym wybrałem opcje "Power Down" i telefon się wyłączył. Następnie ponownie wyjąłem i włożyłem baterię i włączyłem telefon. I ostatnią czynnością było skonfigurowanie telefonu (tam już trzeba było się trzymać kroków).
    Dziękuję wszystkim za pomoc.
    Do widzenia.

0