Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Libhher 316 koparka - Po odpaleniu nie udostępnia hydrauliki

Paweł__ 25 Cze 2018 14:07 327 3
  • #1 25 Cze 2018 14:07
    Paweł__
    Poziom 9  

Witam, dawno mnie nie było. Mam nadzieję że w dobry dział temat daje. A więc do tematu.
    Od niedawna pracuje na koparce libherr 316, po odpaleniu nie mam dostępu do hydrauliki. Praktyk żenię nic nie działa. Odpala bez problemu silnik chodzi ładnie równo. Dodam że na desce świeca się kontrolki do jazdy przód tył. Problem znika jak gasze koparke i odpalam ponownie ale nie raz udaje się to dopiero po 5 6 razie. Gdzie mogę szukać przyczyny i czy ktoś miał podobne objawy?,
    Pozdrawiam serdecznie Paweł.

0 3
  • #2 25 Cze 2018 14:41
    UNDOF6671
    Poziom 10  

Paweł__ napisał:
    Witam, dawno mnie nie było. Mam nadzieję że w dobry dział temat daje. A więc do tematu.
    Od niedawna pracuje na koparce libherr 316, po odpaleniu nie mam dostępu do hydrauliki. Praktyk żenię nic nie działa. Odpala bez problemu silnik chodzi ładnie równo. Dodam że na desce świeca się kontrolki do jazdy przód tył. Problem znika jak gasze koparke i odpalam ponownie ale nie raz udaje się to dopiero po 5 6 razie. Gdzie mogę szukać przyczyny i czy ktoś miał podobne objawy?,
    Pozdrawiam serdecznie Paweł.

Proponuję sprawdzić zawór regulacji ciśnienia,w załączniku zdjęcie od wózka kalmar ale myślę że zasada działania podobna.
    Dodatkowo na wężach są elektrozawory które mogły sią zawiesić lub nie dostają zasilania i olej przepływa do zbiornika i nie zasila hydraulliki

0