Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

prosba o dobranie prostownika i aku do podnosnika teleskopowego

jakubwojtas 25 Jun 2018 20:15 369 4
    jakubwojtas
    Level 1  
    Witam , podnosnik koszowy upright ul38 , niestety ktos mi ukradł aku i prostownik, potrzebuje cos dobrac, nie znam sie na tym dlatego szukam pomocy, w specyfikacji maszyny znalazłem nastepujace dane: AC elecric motor 120Volts 60 hz
    DC electric power source 1-12 volt baterry grp 27 105 amp/h
    batery charger automatic 120 volt AC 60hz Output 10 amps 12 volt dc. czy to zastapie zwyklym aku samochodowym i prostownikiem? kuba
    any56
    Level 39  
    Akumulator 12V; 100 - 110 Ah.
    Sprawdź rodzaj podłączenia (klemy) oraz wymiary zasobnika na akumulator.

Prostownik był na napięcie 120V AC, więc i tak nie spełniłby oczekiwań...
    darek608
    Level 11  
    Witam.
    W tego typu urządzeniach stosuje się akumulatory, baterie "trakcyjne" które są bardzo drogie ale doraźnie możesz zastosować zwykły akumulator z auta 12V i ok. 100-120 Ah.
    Do tego zwykły prostownik akumulatorowy 12V i ok. 10A prądu ładowania. Dobrze by było gdyby to był automat, czyli po naładowaniu sam się wyłączył.
    User removed account
    User removed account  
    Akrzy74
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    jakubwojtas wrote:
    Witam , podnosnik koszowy upright ul38 , niestety ktos mi ukradł aku i prostownik, potrzebuje cos dobrac, nie znam sie na tym dlatego szukam pomocy, w specyfikacji maszyny znalazłem nastepujace dane: AC elecric motor 120Volts 60 hz
    DC electric power source 1-12 volt baterry grp 27 105 amp/h
    batery charger automatic 120 volt AC 60hz Output 10 amps 12 volt dc. czy to zastapie zwyklym aku samochodowym i prostownikiem? kuba

Dlaczego ignoruje kolega tych, którzy piszą poprawnie a właściwie w zgodzie z zasadami języka polskiego? Nowomowa, dziecinada, gimbaza?