Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Sprzedam] Serwo Rexroth, enkodery, czujniki, przewody - wyprzedaż garażowa

swecy_mje_plendzo 26 Jun 2018 20:04 543 0
    swecy_mje_plendzo
    Level 1  
    Witam.
    Pozostało mi wiele nieużywanych części (automatyki oraz pneumatyki) po prototypie maszyny a nie chcę sprzedawać w skupie bo śmieszne pieniądze tam oferują.
    Może komuś akurat się ten sprzęt przyda bo u mnie leży i się kurzy. Wydaje mi się że ceny są atrakcyjne tym bardziej że sprzęt jest nieużywany i większości w oryginalnych opakowaniach.
    Nie ukrywam że zależy mi na sprzedaniu wszystkiego więc jak ktoś będzie zainteresowany to dodatkowo jestem w stanie zjechać z ceny.
    Poniżej lista części wraz z cenami które mnie interesują oraz zdjęcia.

Ceny oczywiście do negocjacji.
    Gdyby ktoś chciał całość puszczę za 8000 zł

kontakt e-mail: loskocurros(malpa)o2.pl

- butla sprężonego powietrza (używana) - 100 zł
    - laser Omron E3Z-LR86 plus lustro (nowe) - 250 zł
    - Turck Czujnik indukcyjny BI2-EG08-AP6X-V1131 (nowy) - 50 zł
    - czujniki luz (używane) - 150 zł
    - Omron E3FA-DP22 - 6 szt (nowe) - 400 zł
    - OMRON E2A-M12KS04-M1-B1\B2 - 8 szt (nowe) - 500 zł
    - Festo czujnik siłownika - 5 szt (nowe) - 250 zł
    - Elektrozawór FESTO CPE14-M1BH-5/3E-QS-6 5/3 24VDC (nowy) - 100 zł
    - Elektrozawór FESTO MFH-5-1/8-S 5/2 bez cewki (nowy) - 65 zł
    - elektrozawór FESTO MFH-3-1/8 cewka 24VDC z cewkami - 5 szt (nowe) - 300 zł
    - enkoder Allen Bradley 842HR-SJDZ115FWYD (założony, sprawdzony zdjęty) - 500 zł
    - enkoder leine linde (założony, sprawdzony zdjęty) - 500 zł
    - manometr precyzyjny festo MAP-40-4-1/8-EN Festo (nowy) - 20 zł
    - cyfrowy moduł wyjść Helmholz 700-322-1BL00 (nowy) - 300 zł
    - przewód Festo 00540331 f8 (rozpakowany, niezakałdany) - 20 zł
    - przewody czujnikowe Turck (nowe) - 600 zł
    - regulator ciśnienia Metal Work REG 100 1/4'' (nieużywany) - 70 zł
    - precyzyjny regulator ciśnienia Wilkerson P16 (nieużywany) - 70 zł
    - karta serwo Rexroth IndraDrive C Hcs02 Servo Drive Hcs02.1e-w0028 (podłączona, nie pracowała w ogóle) - 2500 zł
    - serwomotor rexroth msk040c-0450 (podłączony, nie pracował w ogóle)- 2500 zł
    - siłowniki Festo ADN-20-5-I-P-A (używane) - 100 zł
    - moduł wejść CP-E16-M8 Festo (nieużywany) - 70 zł
    - złączki pneumatyczne ze stai nierdzewnej różne rodzaje - duuużo (nieużywane) - 1000 zł

[Sprzedam] Serwo Rexroth, enkodery, czujniki, przewody - wyprzedaż garażowa[Sprzedam] Serwo Rexroth, enkodery, czujniki, przewody - wyprzedaż garażowa[Sprzedam] Serwo Rexroth, enkodery, czujniki, przewody - wyprzedaż garażowa[Sprzedam] Serwo Rexroth, enkodery, czujniki, przewody - wyprzedaż garażowa[Sprzedam] Serwo Rexroth, enkodery, czujniki, przewody - wyprzedaż garażowa[Sprzedam] Serwo Rexroth, enkodery, czujniki, przewody - wyprzedaż garażowa[Sprzedam] Serwo Rexroth, enkodery, czujniki, przewody - wyprzedaż garażowa[Sprzedam] Serwo Rexroth, enkodery, czujniki, przewody - wyprzedaż garażowa[Sprzedam] Serwo Rexroth, enkodery, czujniki, przewody - wyprzedaż garażowa[Sprzedam] Serwo Rexroth, enkodery, czujniki, przewody - wyprzedaż garażowa[Sprzedam] Serwo Rexroth, enkodery, czujniki, przewody - wyprzedaż garażowa[Sprzedam] Serwo Rexroth, enkodery, czujniki, przewody - wyprzedaż garażowa[Sprzedam] Serwo Rexroth, enkodery, czujniki, przewody - wyprzedaż garażowa[Sprzedam] Serwo Rexroth, enkodery, czujniki, przewody - wyprzedaż garażowa[Sprzedam] Serwo Rexroth, enkodery, czujniki, przewody - wyprzedaż garażowa[Sprzedam] Serwo Rexroth, enkodery, czujniki, przewody - wyprzedaż garażowa[Sprzedam] Serwo Rexroth, enkodery, czujniki, przewody - wyprzedaż garażowa[Sprzedam] Serwo Rexroth, enkodery, czujniki, przewody - wyprzedaż garażowa[Sprzedam] Serwo Rexroth, enkodery, czujniki, przewody - wyprzedaż garażowa[Sprzedam] Serwo Rexroth, enkodery, czujniki, przewody - wyprzedaż garażowa[Sprzedam] Serwo Rexroth, enkodery, czujniki, przewody - wyprzedaż garażowa[Sprzedam] Serwo Rexroth, enkodery, czujniki, przewody - wyprzedaż garażowa[Sprzedam] Serwo Rexroth, enkodery, czujniki, przewody - wyprzedaż garażowa[Sprzedam] Serwo Rexroth, enkodery, czujniki, przewody - wyprzedaż garażowa[Sprzedam] Serwo Rexroth, enkodery, czujniki, przewody - wyprzedaż garażowa[Sprzedam] Serwo Rexroth, enkodery, czujniki, przewody - wyprzedaż garażowa[Sprzedam] Serwo Rexroth, enkodery, czujniki, przewody - wyprzedaż garażowa[Sprzedam] Serwo Rexroth, enkodery, czujniki, przewody - wyprzedaż garażowa[Sprzedam] Serwo Rexroth, enkodery, czujniki, przewody - wyprzedaż garażowa[Sprzedam] Serwo Rexroth, enkodery, czujniki, przewody - wyprzedaż garażowa[Sprzedam] Serwo Rexroth, enkodery, czujniki, przewody - wyprzedaż garażowa[Sprzedam] Serwo Rexroth, enkodery, czujniki, przewody - wyprzedaż garażowa[Sprzedam] Serwo Rexroth, enkodery, czujniki, przewody - wyprzedaż garażowa[Sprzedam] Serwo Rexroth, enkodery, czujniki, przewody - wyprzedaż garażowa
    Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).