Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Regulator obrotów esc 2 silników szczotkowych 320A

27 Cze 2018 21:56 267 3
  • Poziom 5  
    Witam Kolegów, jestem tu Nowy i to Mój pierwszy Temat. Moja wiedza nt. Modelarstwa jest na poziomie "raczkującym" :-) ...
    Wraz z Żoną lubimy wyjechać na Ryby, więc wpadł mi do Głowy pomysł zbudowania wlasnej łodzi do wywozu zanęty... Kupiłem rury Pcv, złożyłem szkielet... Dużo czytałem,bo chciałem uporać sie z tym tematem "o własnych silach"... Kupilem regulator dwukierunkowy do samochodów i łodzi esc 320A high voltage na 2 silniki... Ponieważ planuję,by skręcanie w łódce odbywalo się silnikami (jeden zwalnia, drugi przyspiesza). Ale po zakupie wyczytalem gdzieś,ze ten regulator to uniemożliwia (bez względu na aparaturę) czy to prawda?
    Silniki jakie chce zastosowac to 2x 12v (z samochodu - firma johnson),aparatury jeszcze nie kupiłem. Ze strony, na której kupiłem regulator nie dostałem odpowiedzi z prośbą o chociaż by instrukcje obsługi do tego regulatora. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
    Tu link do regulatora (wiem, że lepsze było by chłodzenie wodne,ale na to też za późno wpadlem) :

mmhobby.pl/elektroniczny-regulator-obrotow-do-silnikow-szczotkowy-esc-320a-wersja-high-voltage-2-silniki-p-3.html
  • Pomocny post
    Poziom 38  
    Witam - tak to prawda - ten regulator jest na dwa silniki ale działające bliźniaczo
    czyli z taką samą mocą , potrzebujesz dwóch niezależnych regulatorów .