Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung galaxy S duos GT-S7562- nie uruchamia sie transfer danych komórkowych

Windows problemy 28 Cze 2018 12:36 183 7
  • #1 28 Cze 2018 12:36
    Windows problemy
    Poziom 3  

Witam posiadam Samsunga galaxy S duos gt-s7562 i korzystam z sieci Play oraz T-mobile.pl Gdy włączam transfer danych nie pojawia się żadne okienko Typu jak zawsze jest w samsungach H i strzałki w góręe i w dół oraz 3g i strzałki w góre i w dół oraz E strzałki w góre i w dół COŚ W TYM STYLU. I gdy wchodzę w ustawienia sieci komórkowych naciskam opcje korzystaj tylko z sieci 2G naklikam to i Tylko przez kilka sekund pojawia się na pasku powiadomień napis H oraz 3g oraz E i strzałki w górę i w dół ale gdy wchodzę w youtube lub internet Pisze komunikat: Brak połączenia z internetem i te strzałeczki się nie świecą na zielono i czerwono i nie działa mi w ogóle internet z Karta ORANGE , TMOBILE PLAY, PLUS , HEYAH wszystko próbowałem z żadnej sieci nie działa internet co mam robić internet działa tylko przez WI-FI a chce aby działał przez dane komórkowe.
    Proszę o pomoc.

0 7
  • #2 28 Cze 2018 23:29
    jacusix
    Poziom 16  

Stawiałbym, że kwestia ustawień apn, użytkownik, hasło...

Wpisz w googlach "konfiguracja internetu (nazwę operatora)". Pierwsza wyskoczy strona danego operatora gdzie podajesz model telefonu i nr na który mają zostać wysłane smsy z konfiguracją internetu i mms. Instalujesz je i internet powinien chodzić. Każdy operator ma inne ustawienia a gdy ciągle zmieniasz kartę na innego operatora (z tego co kojarzę) musisz skonfigurować ustawienia od nowa.

0
  • #3 29 Cze 2018 09:32
    Windows problemy
    Poziom 3  

jacusix napisał:
    Stawiałbym, że kwestia ustawień apn, użytkownik, hasło...

Wpisz w googlach "konfiguracja internetu (nazwę operatora)". Pierwsza wyskoczy strona danego operatora gdzie podajesz model telefonu i nr na który mają zostać wysłane smsy z konfiguracją internetu i mms. Instalujesz je i internet powinien chodzić. Każdy operator ma inne ustawienia a gdy ciągle zmieniasz kartę na innego operatora (z tego co kojarzę) musisz skonfigurować ustawienia od nowa.

Witam, niestety korzystam z operatora sieci Play oraz T-mobile.pl z żadnych tych sieci nie działa internet zrobiłem to co napisałeś. Sms przychodzi tylko z kodem a nie wyświetla sie na wystwietlaczu co napisali taka informacja aby rozpaczac konfiguracje telefonu internet + mms przychodzi tylko sam KOD a dane komórkowe nadal nie działają. Prosze o pomoc.

0
  • #5 29 Cze 2018 12:04
    jacusix
    Poziom 16  

Pamiętaj o wylogowaniu się z konta google przed resetem telefonu.

0
  • #6 30 Cze 2018 13:52
    Windows problemy
    Poziom 3  

tino2003 napisał:
    Przywrócić w telefonie ustawienia fabryczne, włożyć kartę np. z Play i czekać na sms z konfiguracją.
    Inna droga to wszystkie dane pod operatora wpisać ręcznie i musi działać.

Telefon został zresetowany zrobiłem to co napisałeś nawet ręcznie wpisałem APN z Play oraz T-mobile.pl i nadal nie działają dane komórkowe prosze o pomoc

Dodano po 4 [minuty]:

tino2003 napisał:
    Przywrócić w telefonie ustawienia fabryczne, włożyć kartę np. z Play i czekać na sms z konfiguracją.
    Inna droga to wszystkie dane pod operatora wpisać ręcznie i musi działać.

Jak przywrócić ustawienia fabryczne? reset?

0
  • #8 30 Cze 2018 17:58
    Windows problemy
    Poziom 3  

tino2003 napisał:
    Więc pozostaje wygranie nowego softu odinem.

Ale jak to zrobić podeslesz mi linka z instrukcją do tego modelu bo ja się nie znam? MODEL SAMSUNG S DUOS GTS7562

0