Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung galaxy S duos GT-S7562- nie uruchamia sie transfer danych komórkowych

Windows problemy 28 Jun 2018 12:36 816 7
    Windows problemy
    Level 3  
    Witam posiadam Samsunga galaxy S duos gt-s7562 i korzystam z sieci Play oraz T-mobile.pl Gdy włączam transfer danych nie pojawia się żadne okienko Typu jak zawsze jest w samsungach H i strzałki w góręe i w dół oraz 3g i strzałki w góre i w dół oraz E strzałki w góre i w dół COŚ W TYM STYLU. I gdy wchodzę w ustawienia sieci komórkowych naciskam opcje korzystaj tylko z sieci 2G naklikam to i Tylko przez kilka sekund pojawia się na pasku powiadomień napis H oraz 3g oraz E i strzałki w górę i w dół ale gdy wchodzę w youtube lub internet Pisze komunikat: Brak połączenia z internetem i te strzałeczki się nie świecą na zielono i czerwono i nie działa mi w ogóle internet z Karta ORANGE , TMOBILE PLAY, PLUS , HEYAH wszystko próbowałem z żadnej sieci nie działa internet co mam robić internet działa tylko przez WI-FI a chce aby działał przez dane komórkowe.
    Proszę o pomoc.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    jacusix
    Level 16  
    Stawiałbym, że kwestia ustawień apn, użytkownik, hasło...

Wpisz w googlach "konfiguracja internetu (nazwę operatora)". Pierwsza wyskoczy strona danego operatora gdzie podajesz model telefonu i nr na który mają zostać wysłane smsy z konfiguracją internetu i mms. Instalujesz je i internet powinien chodzić. Każdy operator ma inne ustawienia a gdy ciągle zmieniasz kartę na innego operatora (z tego co kojarzę) musisz skonfigurować ustawienia od nowa.
    Windows problemy
    Level 3  
    jacusix wrote:
    Stawiałbym, że kwestia ustawień apn, użytkownik, hasło...

Wpisz w googlach "konfiguracja internetu (nazwę operatora)". Pierwsza wyskoczy strona danego operatora gdzie podajesz model telefonu i nr na który mają zostać wysłane smsy z konfiguracją internetu i mms. Instalujesz je i internet powinien chodzić. Każdy operator ma inne ustawienia a gdy ciągle zmieniasz kartę na innego operatora (z tego co kojarzę) musisz skonfigurować ustawienia od nowa.

Witam, niestety korzystam z operatora sieci Play oraz T-mobile.pl z żadnych tych sieci nie działa internet zrobiłem to co napisałeś. Sms przychodzi tylko z kodem a nie wyświetla sie na wystwietlaczu co napisali taka informacja aby rozpaczac konfiguracje telefonu internet + mms przychodzi tylko sam KOD a dane komórkowe nadal nie działają. Prosze o pomoc.
    tino2003
    Admin of GSM Group
    Przywrócić w telefonie ustawienia fabryczne, włożyć kartę np. z Play i czekać na sms z konfiguracją.
    Inna droga to wszystkie dane pod operatora wpisać ręcznie i musi działać.
    jacusix
    Level 16  
    Pamiętaj o wylogowaniu się z konta google przed resetem telefonu.
    Windows problemy
    Level 3  
    tino2003 wrote:
    Przywrócić w telefonie ustawienia fabryczne, włożyć kartę np. z Play i czekać na sms z konfiguracją.

Telefon został zresetowany zrobiłem to co napisałeś nawet ręcznie wpisałem APN z Play oraz T-mobile.pl i nadal nie działają dane komórkowe prosze o pomoc

Dodano po 4 [minuty]:

tino2003 wrote:

Jak przywrócić ustawienia fabryczne? reset?
    tino2003
    Admin of GSM Group
    Więc pozostaje wygranie nowego softu odinem.
    Windows problemy
    Level 3  
    tino2003 wrote:
    Więc pozostaje wygranie nowego softu odinem.

Ale jak to zrobić podeslesz mi linka z instrukcją do tego modelu bo ja się nie znam? MODEL SAMSUNG S DUOS GTS7562