Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka Indesit NBAA 13 NF NX- Lodówka obladza sie na tylnej ścianie- wyłóż pr

28 Cze 2018 14:48 846 4
  • Poziom 3  
    Witam, z pod mojej lodówki Indesit NBAA 13 NF NX zaczęła wydobywać sie woda, odsunęłem i moim oczom ukazał sie dość zaskakujący widok, sporej bryły lodu, rozmroziłem lodówkę i wyczyściłem podstawkę nad kompresorem i usunąłem bryle lodu z przewodów po około 2 tygodniach problem powrócił, niestety lodówka nie ma już swojej gwarancji.

Lodówka pracuje jak należy lecz wydobywająca sie woda, wylewa mi sie na panele powodując ich zniszczenie. Proszę o pomoc, przeszukałem forum i niestety nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi, pozdrawiam.
    Lodówka Indesit NBAA 13 NF NX- Lodówka obladza sie na tylnej ścianie- wyłóż prIMG_70..JPG Download (840.63 kB) Lodówka Indesit NBAA 13 NF NX- Lodówka obladza sie na tylnej ścianie- wyłóż prIMG_70..JPG Download (1.79 MB) Lodówka Indesit NBAA 13 NF NX- Lodówka obladza sie na tylnej ścianie- wyłóż prIMG_70..JPG Download (1.42 MB)
  • Poziom 3  
    Ponownie wyczyściłem lodówkę z lodu, załączyłem i już po około 1 godzinie, widzę ze jeden z przewodów ponownie sie obladza. Tak wygląda przewód po około 2h. Agregat cały czas pracuje bez przerwy...
    Lodówka Indesit NBAA 13 NF NX- Lodówka obladza sie na tylnej ścianie- wyłóż prIMG_70..JPG Download (324.41 kB)
  • Poziom 3  
    Rozumiem, poszukam w NoFrost, tymczasem dodaje zdjęcia i pozdrawiam.
    Lodówka Indesit NBAA 13 NF NX- Lodówka obladza sie na tylnej ścianie- wyłóż pr Lodówka Indesit NBAA 13 NF NX- Lodówka obladza sie na tylnej ścianie- wyłóż pr