Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Clio 2 1.2 16V 2002r - Dobór klocków przód

Eidems 28 Jun 2018 19:27 414 8
    Eidems
    Level 29  
    Witam. Mam problem z doborem klocków hamulcowych przód. Numer katalogowy przód: 410602192R. I pytanie czy jeżeli mam klocki bez czujnika, mogę kupić klocki z czujnikiem i po prostu go nie montować (większość klocków i tak ma czujniki) tylko niektóre modele są bez. Np. GDB1634 nie mają czujnika ale już zamienniki boscha czy ate mają. Proszę o pilną odpowiedź.
    marekwodniak
    Level 16  
    Możesz kupić z czujnikami i je obciąć lub podwiesić.
    Eidems
    Level 29  
    marekwodniak wrote:
    Możesz kupić z czujnikami i je obciąć lub podwiesić.

Czujniki są osobno, więc nie ma problemu, pytanie tylko czy nie będzie na pewno problemu z klockami które były dedykowane z czujnikami;)
    marekwodniak
    Level 16  
    Nie powinno byc ostatnio odcinałem ale w Skodzie Fabii.Jak masz obawy to wyjmij klocek i podejdz do sklepu i porównaj gabaryty.
    milejow
    Level 43  
    Eidems wrote:
    czy nie będzie na pewno problemu z klockami które były dedykowane z czujnikami;)

Nie będzie, klocki są identyczne, różnią się tylko otworami w okładzinie w wersji z czujnikiem.
    Eidems
    Level 29  
    milejow wrote:
    Eidems wrote:
    czy nie będzie na pewno problemu z klockami które były dedykowane z czujnikami;)

Nie będzie, klocki są identyczne, różnią się tylko otworami w okładzinie w wersji z czujnikiem.

Nie tylko, zestaw klocków TRW GDB1634 posiada w zestawie blaszki montażowe, reszta nie, trzeba ewentualnie dokupić osobno.
    milejow
    Level 43  
    To gdzie masz tam problem?
    Eidems
    Level 29  
    milejow wrote:
    To gdzie masz tam problem?

Ja? Nie mam, tarcze klocki już wymieniłem. Przed zakupem auta ktoś wymienił klocki bez blaszek mocujących, więc dla potomnych, albo kupujcie pełen zestaw marki TRW GDB1634 albo inne klocki + zestaw montażowy (indeks zamiennika: D42402A). Pozdrawiam