Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Lenovo Legion y520 - Komputer sam się wyłączył po lekkim wstrząśnie biurka

01 Lip 2018 20:40 537 3
  • Poziom 3  
    Witam, potrzebuje w miare szybko pomocy otóż tak, gdy dzisiaj wyczyściłem laptop z kurzu wentylatory, obudowe, wszystko robiłem sprężonym powietrzem, niechcący też podczas czyszczenia popsikałem wszystko w środku, płytę główną, pamięci, dysk, dysk ma fabrycznie zaklejone styki. Po wszystkim odczekałem chwilkę przed włączeniem komputera. Gdy już wydarzył się wstrząs i udało mi się uruchomić laptopa, to słyszałem takie ciche dźwięki pewnie dysk. Dodam jeszcze gdy, udało mi się uruchomić komputer to ekran po wpisaniu hasła był czarny i na samym dole był tylko taki cięki biały pasek. A i jeszcze bym zapomniał po uruchomieniu normanie wszystko działało gry, internet itd. Proszę o pomoc Panowie, i z góry już Dziękuję.
    Edit: laptop działa tylko musze go trzymać do góry nogami bo inaczej się wyłącza
  • Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
  • Poziom 31  
    Prawdopodobnie jakieś złącze jest poluzowane.
  • Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
  • Poziom 3  
    jakubek56 napisał:
    No nie wiem już zobaczyłem wszystko 5razy.
  • Poziom 3  
    jakubek56 napisał:
    No nie wiem już zobaczyłem wszystko 5razy.

Dodano po 12 [godziny] 23 [minuty]:

Miałem źle założony mały kwadrat metalu czy czegoś tam, znajdował się on przy ramie, wystarczyło go dobrze umieścić i wszystko działa.