Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Jakie kupić atramentowe urządzenie wielofunkcyjne z wifi i dupleksem?

bodzio.c 02 Jul 2018 11:16 3105 10
    bodzio.c
    Level 13  
    Witam kolegów. Właśnie padł mój "Brother DCP-145C" ( błąd 4F) po 9 latach bezproblemowej eksploatacji i szukam czegoś nowego. Musi to być drukarka + skaner+ kopiarka, oczywiście kolor z wifi, bardzo chętnie z dupleksem oraz tanimi tuszami, w cenie do 600zł. Co koledzy sadzą o BROTHER DCP-J562DW POLSKIE MENU, DUPLEX, WIFI. Może jakieś inne propozycje?

pozdrawiam
    dr.master
    Level 38  
    Jeśli Kolega ceni sobie tanią eksploatację to tylko i wyłącznie Brother.
    Tusze w butlach rozcieńczamy z płynem do udrażniania. Do tego stałe pojemniki na atrament i dalej drukujesz za darmo :D

Trochę przekracza budżet T700W ale jest dużo więcej korzyści.
    3 lata po rejestracji produktu na stronie Brothera i fabryczny system dolewania tuszy....
    sdfwffs
    Level 10  
    Nowy 2018
    Brother DCP-T310W, DCP-T510W, DCP-T710W
    HP Ink Tank
    sebas8503
    Level 13  
    Witam.
    Podepnę się pod temat.
    Stoję przed podobnym wyborem.
    Co kolego wybrałeś?

Zastanawiałem się nad trzema modelami:
    - CANON PIXMA G3400
    -Brother DCP-T500W
    -Epson L365

Najbardziej skłaniam się ku canonowi.

W wyniku przeszukiwania forum doszedł model:
    BROTHER DCP- J105

Którą z tych drukarek polecacie (tu pytanie do kolegów bardziej obytych w temacie)?

A może jakiś inny sensowny, ekonomiczny w eksploatacji model w budżecie do 500-600zł?

Tak wiem, że atramentówki ciężko polecać (sam ciągle używam pancernego hp 1300n), ale
    jestem zmuszony zakupić drukarkę kolorową z wifi i skanerem.
    dr.master
    Level 38  
    Ja dalej polecam coś ze stajni Brothera - mega tanie tusze.
    sebas8503
    Level 13  
    pytanie do kolegi dr.master:

cyt"Jeśli Kolega ceni sobie tanią eksploatację to tylko i wyłącznie Brother.
    Tusze w butlach rozcieńczamy z płynem do udrażniania.|"

Skłaniam się ku urządzeniu z ciągłym zasilaniem CISS, jakie proporcje płynu do udrażniania na pojemnik tuszu?
    Jakiej firmy polecacie płyn do udrażniania głowic, czy może to nie jest aż tak istotne?
    dr.master
    Level 38  
    T300/500/700 Brothera mają z urzędu pojemniki do samodzielnego napełniania - odpadają dodatkowe koszty.
    Na cały pojemniczek dolewasz 2ml płynu do udrożniania głowic - wystarczy taki najtańszy z Allegro.
    paul0
    Level 14  
    Epsona sobie odpuść.

Nowe firmware blokuje zamienniki, a serwis, części, materiały eksploatacyjne mają ceny z kosmosu.
    Drukarki tej firmy są wyjątkowo delikatne i dośc awaryjne.
    Części są drogie często ... droższe od całej drukarki!
    nakskovnakskov
    Level 12  
    Brother 625DW 725DW 825DW 925DW 6510DW 6710DW tylko te modele nie do zdarcia
    bodzio.c
    Level 13  
    Dziękuję wszystkim za pomoc. Ze względów ekonomicznych i przywiązanie do marki wybrałem BROTHER DCP- J105 . Nie ma dupleksu ale spełnia moje oczekiwania no i tanie zamienniki tuszu....