Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Hyundai Accent II - Nowy sterownik

jkamilb 02 Jul 2018 19:42 408 1
    jkamilb
    Level 4  
    Witam,
    na początku zimy tego roku centralny zaczął wariować i raz otwierał raz nie, potem otwieranie padło zupełnie. Aktualnie (zarówno pilotem jak i kluczykiem) zamyka wszystkie drzwi, ale ich nie otwiera. Słychać że sygnał dociera do sterownika, ale jest brak reakcji w siłownikach. Ostatnio jako iż miałem więcej czasu sprawdziłem razem z wujkiem co jest nie tak. Siłowniki są w porządku. Sterownik daje napięcie na zamykanie, natomiast na otwieranie już nie, czyli prawdopodobnie padł jeden z przekaźników w sterowniku. Wniosek, kupno nowego sterownika.
    I tutaj zwracam się z zapytaniem, jaki sterownik będzie pasował do obecnych siłowników? Na alledrogo wpadł mi w oko "UNIWERSALNY Sterownik zamka centralnego LB405". Pytanie czy w tym wypadku wystarczy zmienić sterownik i będzie on działać należycie i na '2 mastery'
    Dane techniczne obecnego zestawu: 90182 - 4 sterowniki ( 2 typu master ), napięcie 12V
    Poniżej załączam obecny schemat
    Hyundai Accent II - Nowy sterownik36598149_1...0640_n.jpg Download (178.44 kB)
    Z góry dzięki za pomoc
    piotrekwoj1
    Level 39  
    Będzie ale nie licz na to że przepniesz wtyczkę i zadziała, trzeba go podłączyć zgodnie ze schematem.