Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Epson stylus Photo 750 migające diody

Andrzej Pietrzyk 24 Sie 2005 14:08 2237 5
  • #1 24 Sie 2005 14:08
    Andrzej Pietrzyk
    Poziom 10  

Witam
    Po właczeniu drukarki Epson Stylus Photo 750 karetka z tuszami przesuwa się i następnie wraca do stacji w tym momencie zaczynają migotac 3 czerwone diody i zielona od Power.Oczywiscie wszystko wtedy staja. Prawdopodobnie trzeba zresetować Eprom ale niewmiem jak proszę o pomoc.

Pozdrawiam

0 5
  • #2 24 Sie 2005 15:27
    Kazik
    Spec od drukarek

Jesli juz to raczej reset "pampersa". Nie znam tego Epsona ale mozesz sprobowac programem SSC. Znajdziesz go w dziale z serwisówkami do drukarek i kopiarek.

0
  • #3 25 Sie 2005 17:59
    mcciuciek
    Poziom 19  

witam mam ten sam problem z tą drukarką, reset pampersa niestety nie pomaga. nie wiem jak u kolegi ale u mnie na początku prubuje pobrac papier ale podajnik nie bardzo chce podniesc tacke. po mojemu to ona jest poprzestawiana. jakies pomysły ??

0
  • #4 25 Sie 2005 18:52
    Andrzej Pietrzyk
    Poziom 10  

Witam
    Sciągnołem program SSC service 4.0. Zainstalowałem go na Win 98 drukarke takze zainstalowałem. Program SSC widzi drukarke zainstalowaną ale nic nierobi naciskam REFRESH i program staje wybieram PROTECTION COUNTER następnie resetowanie i drukarka nierobi zadnego ruchu. Moze płyta głowna uszkodzona? Jeszcze sprawdze na innym kompie i pod innym systemem.
    Pozdrawiam

Dodano po 25 [minuty]:

A sprawdziłeś spręzyny za tacką i zobacz czy os wałka poboru papiera ci sie obraca i podnosi tacę sprawdz po zdjeciu obódowy recznie obróc. i tez ci migotają 4 diody?

0
  • #5 05 Gru 2007 11:38
    zico75
    Poziom 11  

Panowie, mam ten sam problem z tym epsonem. Czy może komuś udało się anulować ten błąd?

0
  • #6 04 Mar 2009 15:41
    jarek.de
    Poziom 10  

Procedura kasowania jest bardzo prosta
    wyłącz zasilanie
    wcisnij klawisze Papier i atrament wlącz drukarkę
    kiedy miga led "paper" wcisnij i trzymaj klawisz atramenty przez 10 s
    10 mignięwć "paper" led
    zwolnij klawisz po tym drukarka zostaje skasowana.

wyczytane w service manual

0