Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amica ZIM 428E - Welling XYW48-2F-3 nie załącza się.

02 Lip 2018 23:10 384 8
  • Poziom 10  
    Czy po tych zdjęciach można jednoznacznie powiedzieć że cała pompa jest do wymiany?
  • Poziom 30  
    To wygląda na rozszczelnienie.
    Występuje przebicie?
  • Poziom 10  
    Dzięki za odzew, silnik ok odpalił że śrubokręta, zmieniłem kondensator i jest ok.
  • Poziom 9  
    Witam, mam podobny problem zmywarka uruchamia wybrany program spuszcza wodę potem nabiera i nic dalej. Wymieniłem kondensator i nadal to samo. Co to może być czy pompa do wymiany? Jak sprawdzić pompe.
  • Specjalista AGD
    Bartek1508 napisał:
    Co to może być czy pompa do wymiany?

Może nie musi, pytanie do kryształowej kuli.

Bartek1508 napisał:
    Jak sprawdzić pompe.

Choćby sprawdzić czy nie ma wycieku wody jak na zdjęciu autora, zdemontować ją i sprawdzić czy coś jej nie blokuje, czy nie jest zatarta.
  • Poziom 9  
    Jednak padła pompa myjąca, po rozebraniu okazało się że stoi wcale się nie obraca wirnik, w końcu ruszył ale strasznie głośno pracuje i pewnie długo nie pociągnie więc pompa wkrótce do wymiany.
  • Specjalista AGD
    Uszkodzone uszczelnienie i zatarte łożyska, pompa via złom. Niestety to iście chińska robota.
  • Specjalista AGD
    mrice napisał:
    Uszkodzone uszczelnienie i zatarte łożyska, pompa via złom. Niestety to iście chińska robota.

:arrow: mrice
    Bez przesady.
    Iście, to makaroniarska robota znanego producenta, pod indeksem C00302488. To dopiero jest majstersztyk! :)
    A Ty tu biednego chinola, pod pręgierz raczysz uradzać... :wink:
  • Specjalista AGD
    dominowave napisał:
    Iście, to makaroniarska robota znanego producenta, pod indeksem C00302488. To dopiero jest majstersztyk! :)
    A Ty tu biednego chinola, pod pręgierz raczysz uradzać... :wink:

Makarona najpewniej niedługo poprawią (podobnie jak to się stało z BSH), chinola raczej nie.