Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Acer Aspire F5-573G - Ciemny ekran

03 Lip 2018 13:33 444 5
 • Poziom 10  
  Jak w temacie, w moim laptopie Acer Aspire f5-573g nagle ekran zrobił się ciemny podczas normalnego użytkowania i nic nie widać. Ekran się świeci, ale bardzo ciemno, po podłączeniu do tv przez hdmi wszystko działa, jednakże ekran jest całkiem ciemny. Laptopa mam od ponad roku, jest jeszcze gwarancja, jednakże jestem za granicą więc trochę problem z tym. Co to może być? Walić do serwisu na gwarancję, czy uda się to jakoś inaczej zrobić?
 • Poziom 25  
  Jeśli laptop jest na gwarancji, to pytanie jest bez sensu, oczywiście że oddać go do serwisu. Każda ingerencja będzie gorsza i stracisz gwarancje. A raczej tanio się tego nie naprawi.
 • Poziom 10  
  Problem jest taki, że jestem za granicą, mogę nie zdążyć dostarczyć go do PL przed upływem. Stąd ten temat i pytanie.
 • Poziom 25  
  A DHL czy inna firma kurierska nie działa ?, szczerze to może kosztować dużo, pomijać sprzęt potrzebny do ewentualnej naprawy po części zamienne. Najtaniej sprawdzić czy się wtyczka od matrycy nie wypięła, natomiast jeśli ma plomby gwarancyjne lub inne "czujniki" rozkręcania to bym nie zaczynał.
 • Poziom 10  
  Będę próbował się dowiedzieć, ale jestem na północy norwegii, więc problem. ekran się świeci, tyle że tak ciemno, że nic nie widać.
 • Poziom 26  
  Za granicą serwis producenta też pewnie jest. Nie musisz odsyłać go do kraju.