Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Darmowe szkolenia elektronika lipiec 2018

gulson 03 Lip 2018 13:40 1179 0
 • #1
  gulson
  Administrator Systemowy
  Darmowe szkolenia elektronika lipiec 2018

  Wbudowany w urządzenie asystent głosowy
  wtorek, 10 lipiec, godzina 18.00 czasu polskiego
  Jedną z metod porozumiewania się z sztuczną inteligencją AI jest sterowanie głosowe - za pomocą mowy ludzkiej. Najczęściej działanie asystenta głosowego polega na wykorzystaniu chmury, czyli zewnętrznej mocy obliczeniowej, aby rozpoznać mowę i ją przełożyć na konkretne działanie. To szkolenie pokaże, jaką drogę trzeba przebyć, aby przetwarzanie mowy odbywało się na bezpośrednio na urządzeniu.

  Roboty serwisowe i pojazdy AGV: poznanie systemu oraz zapewnienie bezpieczeństwa i niezawodności
  środa, 11 lipiec, godzina 17.00 czasu polskiego
  Roboty pomagają wykonując pracę brudną, nudną, niebezpieczną lub powtarzalną, w tym czynności domowe. Zwykle są one autonomiczne. Infineon ma bardzo szerokie portfolio rozwiązań do wykorzystania w robotach serwisowych, od robotów odkurzających po roboty rozrywkowe i roboty magazynowe.

  Jak w sposób łatwy i bezpiecznie podłączyć urządzenia IoT
  środa, 18 lipiec, godzina 17.00 czasu polskiego
  Zapewnienie infrastruktury klucza publicznego (PKI) stanowi wyzwanie dla każdego procesu projektowania. Przez IoT dodatkowe ograniczenia, takie jak liczba podłączanych urządzeń i wymagana moc obliczeniowa, znacznie zwiększają złożoność tego zadania. Zapoznamy się z tymi ograniczeniami i pokażemy, w jaki sposób rozwiązanie OPTIGATM Trust X może pomóc w zmniejszeniu złożoności podczas dodawania zabezpieczeń PKI.

  Wymagania w zakresie wykrywania dymu
  czwartek, 19 lipiec, godzina 17.00 czasu polskiego
  Przegląd krytycznych wymagań czujek dymu oraz powody, dla których wymagania te ewoluują. Omawiamy główne typy detektorów i ich zalety / wady. Na koniec omawiamy zminiaturyzowane rozwiązania. Na przykład ADPD188BI wykorzystuje dwie detekcje kolorów, co umożliwia bardziej zaawansowaną klasyfikację cząstek.

  PCI Express w wersji 32GT/s
  czwartek, 19 lipiec, godzina 18.00 czasu polskiego
  Specyfikacja PCI Express 5.0 podwaja szybkość transmisji danych z 16GT/s do 32GT/s i zapewnia przepustowość do 128GB/s, oferując szybką technologię dla zaawansowanych komputerów i nowych aplikacji do sztucznej inteligencji. Jednak wdrożenie tego wyższego poziomu wydajności wymaga od projektantów rozważenia i pokonania kilku kluczowych wyzwań.

  Jak RFID może generować statystyki sklepu i rozwijać przestrzeń handlową

  wtorek, 24 lipiec, godzina 18.00 czasu polskiego
  Sprzedawcy rozumieją wagę technologii i jej rolę w dostarczaniu doświadczenia i wygody, których klienci oczekują. Zachowania i oczekiwania klientów w zakresie zakupów znacznie się zmieniły w erze cyfrowej, teraz spodziewają się znaleźć wszystko, czego chcą, kiedy chcą, a RFID pomaga sprzedawcom w spełnieniu tych oczekiwań. Popraw zarządzanie magazynem, zwiększaj przychody i wydajność pracowników, zwiększ wrażenia klienta w sklepie, uzyskaj ciągłe dane w czasie rzeczywistym.

  Ukryte koszta przy projektowaniu urządzeń kompatybilnych elektromagnetycznie

  czwartek, 26 lipiec, godzina 17.00 czasu polskiego
  Zmiany wymagań dotyczących kompatybilności elektromagnetycznej i certyfikacji bezpieczeństwa stwarzają ryzyko i zwiększają koszty projektowania. Poznaj trendy rynkowe mające wpływ na kompatybilność elektromagnetyczną. Rozwiązania, które poprawiają wydajność pojedynczego systemu, jednocześnie minimalizując ryzyko związane z wydajnością EMC i certyfikacją bezpieczeństwa

  Serial NAND vs. SPI NOR: Jakość, koszt i odczyt / zapis
  czwartek, 2 sierpień, godzina 18.00 czasu polskiego
  Nowe aplikacje wymagają solidnych pamięci Flash o pojemności od 512 MB do 2 GB, które służą do przechowywania kodu rozruchowego i dużego kodu aplikacji. Jednak NOR Flash zaczyna być bardzo drogi po 256 MB, dlatego architekci systemu muszą rozważyć alternatywne rozwiązania. Winbond Serial NAND w technologii 46-nm oferuje jakość porównywalną z NOR Flash, znacznie niższy koszt ze względu na niewielki rozmiar komórki NAND i szybszą wydajność zapisu, co jest kluczem do aktualizacji oprogramowania OTA. Tak więc, jeśli potrzebujesz 512 MB i wyższej gęstości SPI NOR, powinieneś wziąć udział w tym webinarium.
 • Sklep HeluKabel