Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Texa PolandTexa Poland
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

CoTo za dodatkowe przewodyTEXA -

03 Lip 2018 22:00 318 3
 • Poziom 3  
  Witam , gdy kupowałem swój zestaw TEXA ( navigator + axone 4) pod samochody osobowe + ciężarowe z naczepami , dostałem dodatkowe pudełko z dodatkowymi przewodami , miałem w nim mieć jakiś przewód dzięki któremu mógłbym podpinać pod texe naczepy. Tylko nie wiem który to będzie , jestem amatorem pod tym względem.Zrobiłem każdemu kablowi zdjęcie z osobnym numerem, prosiłbym o opisanie do czego który służy.
  Dziękuje
 • Texa PolandTexa Poland
 • Pomocny post
  Poziom 18  
  To są dodatkowe kable do złącz diagnostycznych innych niż obd. No do volvo musisz mieć specjalną wtyczkę i dodatkową podłączyć zasilanie z auta lub z aku poprzez te krokodylki z ostatniego zdjęcia
 • Texa PolandTexa Poland
 • Pomocny post
  Poziom 31  
  Tak kolega pisze wyżej np daf xf95 ma okragle wejscie i musisz dopasować przejściówke, żeby połączyć z interfejsem - ogólnie otwierasz zaslepke i sztukujesz przewód do tego sama texa pyta się Ciebie który kabel podlaczyles do gniazda diagnostycznego.
  Przejściówek kabli powinno być dużo więcej w walizce.
  Pierwsze zdjęcie czyli obrazek nr 6 - ktoś żeby zwiększyć pule kabli wrzucił kabel do belgijskiego toll collekta - ogólnie w texa bezużyteczny.😄
 • Pomocny post
  Poziom 29  
  Kabel nr6 zasilanie kabla łączącego (głównego nr3) z zapalniczki do zastosowania przy użyciu złącza pinowego lub Haldex , Volvo. Kabel nr 5 zasilanie bezpośrednie interfejsu do to przedłużacza kabel nr1 bezpośrednio z akumulatora lub zapalniczki. Kabel nr 2 przedłużacz, kabel nr4 kabel zasilania interfejsu z gniazd do zasilania maszynach rolniczych lub budowlanych. Kabel nr3 to przewód główny do niego wpina sie dodatkowe zasilanie i wszystkie przejściówki do pojazdów.