Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy A5 2016 Wyświetlacz czarny

DiverPro 03 Lip 2018 23:58 192 2
  • #1 03 Lip 2018 23:58
    DiverPro
    Poziom 1  

Witam. Mam taką sprawę tej nocy telefon mi spadł na podłogę i problem polega na tym że wyświetlacz działa ale nie działa. Znaczy że jak wcisnę przycisk odblokowania bądź zablokowania telefonu to pokazuje się dosłownie na 1 sekundę kawałek białego ekranu i tak w kółko. Nie wiem czy nie będzie trzeba go zanieść do naprawy. Jeżeli nie to proszę o jakąkolwiek pomoc bo to ważne dla mnie, a jeżeli tak to jaka mogłaby być cena naprawy takiej usterki.

Pozdrawiam

0 2
  • #2 04 Lip 2018 00:07
    Artur k.
    Admin grupy audio

Urządzenie jest po upadku, a więc to nie jest tak że zresetujesz i będzie działało. Tam się coś uszkodziło mechanicznie.
    Cenę naprawy poznasz w serwisie - jak rozbiorą telefon i będą wiedzieli co uległo uszkodzeniu, to będą wiedzieli ile to będzie kosztowało.
    Równie dobrze można napisać, że samochód nie odpala i chcieć wycenę naprawy. Tylko jedna przyczyna nie odpalania samochodu istnieje?

0
  • #3 04 Lip 2018 12:47
    nutergsm
    Moderator - GSM

Kolega wyżej już napisał co musisz zrobić. Na forum nie wyceniamy napraw. Po upadku mogła się uszkodzić płyta lub wyświetlacz, ale zdalnie nikt tego nie jest w stanie stwierdzić dlatego pozostaje wizyta w serwisie.

0
  Szukaj w 5mln produktów