Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
HELUPOWER
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Astra G 1.7 DTI - Zasilanie gniazda zapalniczki

06 Lip 2018 11:59 444 5
  • Poziom 12  
    Witam
    Mam astre G 1.7dti 01r.
    Chciał bym by gniazdo zapalniczki było zasilane z innego miejsca. Obecnie pewnie jest tak jak w oryginale.
    A czemu chce zmienić? Jak np wepne ładowarkę to radio zaczyna szumiec. Teraz kupiłem xiaomi roidmi 3s i też słychać szumy.
    Jak wyłącze silnik a nie wyciągnę kluczyka to gniazdo zapalniczki gaśnie a radio gra dalej. I tak bym chciał mieć w gnieździe zapalniczki. Bo mam też CB radio ale ono jest podłączenie bezpośrednio pod aku. Oczywiście jest bezpiecznik. I teraz pytanie czy mogę kabel zasilania od radia puścić do gniazda zapalniczki? Czy to wyeliminuje te szumy? Czy kabel minusowy też trzeba wziąść od radia czy sam plusowy wystarczy? Czy dawać między radio a zapalniczke jakiś bezpiecznik czy nie trzeba?
  • HELUPOWER
  • Poziom 43  
    pitrus69 napisał:
    Jak np wepne ładowarkę to radio zaczyna szumiec.

zmień ładowarkę nie zasilanie ,ona sieje.
  • HELUPOWER
  • Poziom 31  
    Jedyne wyjście to zakup lepszej ładowarki która nie generuje zakłóceń.
  • Poziom 12  
    A czemu są szumy na xiaomi roidmi 3s? Dodam że jest to transmiter bluetooth ustawiam w radiu wolną częstotliwość w moim przypadku 88,8 Mhz i w odpowiedniej aplikacji to samo i odtwarza nam muzyka z telefonu. Tutaj też mam szumy które po około 5min ustaja ale pierwsze 5min są właśnie takie szumy jak wpinałem swoją ładowarkę do gniazda.
  • Poziom 31  
    Może ten transmiter, który posiadać sam z siebie generuje zakłócenia. Weź też ten aspekt pod uwagę.
  • Poziom 12  
    Jak są szumy i go dotknę palcem to nie szumi. Jak puszcze to szumi ;) ciekawa sprawa.