Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Audi a6 1998 Rozkodowany kluczyk

Marek C1234 06 Jul 2018 16:36 858 3
    Marek C1234
    Level 2  
    Witam,
    Mam duży problem mam audi a6 1998 r i jeden kluczyk po zakupie i wymianie baterii próbowałem go zaprogramować jednak zamiast tego nie mogę odpalić auta. Na konsolecie mam choinkę piszczenie itd i nic. Jak mogę teraz zrobić żeby odpalić bez problemu auto proszę o pomoc.
    NIXIE_123
    Level 34  
    Pewnie otwierając kluczyk by wymienić wyskoczyła ci z niego taka mała kosteczka od immobilisera. Dlatego nie odpala. Musisz go znaleźć i wsadzić z powrotem. Jak próbowałeś go zaprogramować? Może coś pomieszałeś
    ziomek-33
    Level 14  
    Jaki to kluczyk? Wstaw fotke
    Marek C1234
    Level 2  
    Audi a6 1998 Rozkodowany kluczyk

Mam takie kluczyki żaden nistety nie uruchamia auta. Tego dużego próbowałem samego zaprogramować po wymianie baterii, wcześniej przez dłuższy czas był używany na wyładowanej, po włożeniu do centralnego zamku od kierowcy i naciśnięciu otwarcia przekarecilem trzy razy w prawo - czy ki otwarcie i później tak samo z zamkniętym po tej czynności zamknąłem auto i po dwóch dniach próbowałem odpalić i niestety immobilaiser nie pozwala cały czas się świcie jego kontrolka akumulator pokazuje ze jest na wyczerpaniu i nic :( co mam robić pomocy