Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amica EBS7551AA (10133.3ETsKDpHbQX)-Schemat podłączenia kabli do piekarnika

adekkk2 07 Lip 2018 11:55 303 0
  • #1 07 Lip 2018 11:55
    adekkk2
    Poziom 1  

Witam, szukałem na forum ale nie znalazłem schematu do mojego piekarnika Amica. Schemat elektryczny jaki potrzebuje jest do typu 10133.3ETsKDpHbQX
    Problem po krótce polega na tym. Przestał mi działać piekarnik zadzwoniłem więc po fachowca. Pan przyjechał i stwierdził przepalenie termostatu i przełącznika funkcji. Wszystko fajnie tylko za wymianę tych części zażyczyl sobie 300zł. Kwota około połowy wartości piekarnika. Wydało mi się to trochę drogo więc sprawdziłem na szybko ile kosztują te uszkodzone części. Otóż ich wartość to 60zł więc podziękowałem specjaliście. Widać było że nie był zadowolony jak wychodził.

Zamówiłem części chciałem wymienić i okazało się, że miły specjalista nie wpiął mi wszystkich kabli. Zadzwoniłem do niego z pytaniem dlaczego ich nie połączył, stwierdził że to względy bezpieczeństwa. Niestety teraz nie odbiera telefonu i jestem w kropce. Inni specjaliści twierdzą, że nie będą próbować podłączyć piekarnika bo to za dużo roboty z szukaniem schematu. Poprostu ręce opadają proszę bardzo o pomoc. Dzięki

0 0