Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kano Slimtab pro2 ms brak reakcji po podłączeniu huba 3,0

robert227 07 Jul 2018 14:07 435 2
    robert227
    Level 2  
    Mam tablet Kiano slimtab pro2ms z win 10 i ostatnio kupiłem huba 3,0 USB C z czterema portami i podłączeniu np pendriva 3,0 system go nie wykrywa podobnie jest z dyskiem zewnętrznym 3,0 gdzie też go nie wykrywa (dodam że mam przejściówkę z zewnętrznym zasilaniem) myszkę, klawiaturę czy pendrive 2,0 wykrywa bez problemu. Myślałem że to jest tak dlatego że to jest tablet ale ostatnio sprawdziłem z odpowiednim adapterem na micro usb na lark8 z win 10 i tam wszystko było ok. Dodam że sprawdzałem wszystkie sterowniki na win10 pisze że wgrano najnowsze sterowniki łącznie z tym 3,0 i czasem tylko widnieje komunikat na centralnej magistrali szeregowej USB w menadżerze urządzeń, że nie rozpoznano urządzenia USB, resetowanie portu się nie powiodło się i tablet w tym momencie się trochę zamula. Dodam że jest charakterystyczny dźwięk podłączenia huba 3,0 i dysku zewnętrznego.
    robert227
    Level 2  
    Sterowniki są chyba dobre w menadżerze urządzeń jest Intel R USB 3,0 ExTensible host controller 1,0 Microsoft. Dodam że podłączeniu huba przez 2 adapery z usb c na micro usb i z powrotem micro usb na usb c dysk zewnętrzny jest widoczny w urządzeniach jako usb keyboard.