Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kano Slimtab pro2 ms brak reakcji po podłączeniu huba 3,0

07 Lip 2018 14:07 366 2
  • Poziom 2  
    Mam tablet Kiano slimtab pro2ms z win 10 i ostatnio kupiłem huba 3,0 USB C z czterema portami i podłączeniu np pendriva 3,0 system go nie wykrywa podobnie jest z dyskiem zewnętrznym 3,0 gdzie też go nie wykrywa (dodam że mam przejściówkę z zewnętrznym zasilaniem) myszkę, klawiaturę czy pendrive 2,0 wykrywa bez problemu. Myślałem że to jest tak dlatego że to jest tablet ale ostatnio sprawdziłem z odpowiednim adapterem na micro usb na lark8 z win 10 i tam wszystko było ok. Dodam że sprawdzałem wszystkie sterowniki na win10 pisze że wgrano najnowsze sterowniki łącznie z tym 3,0 i czasem tylko widnieje komunikat na centralnej magistrali szeregowej USB w menadżerze urządzeń, że nie rozpoznano urządzenia USB, resetowanie portu się nie powiodło się i tablet w tym momencie się trochę zamula. Dodam że jest charakterystyczny dźwięk podłączenia huba 3,0 i dysku zewnętrznego.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 2  
    Sterowniki są chyba dobre w menadżerze urządzeń jest Intel R USB 3,0 ExTensible host controller 1,0 Microsoft. Dodam że podłączeniu huba przez 2 adapery z usb c na micro usb i z powrotem micro usb na usb c dysk zewnętrzny jest widoczny w urządzeniach jako usb keyboard.