Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Audi A4 2,5 TDI 2005 r. Nie mogę odpalić samochodu.

08 Jul 2018 19:48 258 4
  • Level 2  
    Witam.
    Parę dni temu wymieniłem rozrząd w audi A4 2,5 TDI 2005 rok. Po oddaniu samochodu w moje ręce samochód miał nierówne obroty. Czasami wyższe A czasami niższe (dusił się). Był podpięty pod komputer i został ustawiony tak jak jest to fabrycznie (przed wymiana rozrządu tego nie miałem). Przy skokach obrotów również się cały trzasł i głośno chodził. Od czasu do czasu lecial biały dym. Dzisiaj poszedłem odpalić samochód ruszył na wyższych obrotach i zaczął oddawać dużo białego dymu. Zgasiłem samochód i teraz nie mogę już do odpalić. Powiedzcie mi jaka jest tego przyczyna? Wtryski?

Dziękuję za odpowiedź
  • Level 26  
    Najlepiej sprawdzić czy się nie pomylili o jeden ząbek na wałkach rozrządu bo jeśli tak to może jest słaba kompresja na cylindrach i nie dochodzi do zapłonu .
  • Level 4  
    Jeśli stało się tak po wymianie rozrządu, to tutaj szukałbym przyczyny.
  • Level 2  
    Próbując odpalić samochód nie świeci mi się żadna ostrzegawcza kontrolka. A jak się podpina komputer pokazuje, że są błędy w wtryskach. Niby 3 są zamknięte A reszta pobierała więcej paliwa.
    Krew mnie normalnie zalewa, ponieważ jestem poza domem i na dodatek jestem uziemiony. Zaraz jak dam do jakiegokolwiek mechanika to mi powie , że połowę auta trzeba wymienić:/
  • Level 26  
    A gdzie jesteś w jakiej miejscowości ??