Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Zmywarka 60 cm do 2000zł - porady, opinie.

09 Lip 2018 12:13 462 2
  • Poziom 2  
    Cześć, stoję przed wyborem zmywarki wolnostojącej jak w temacie w cenie +/-2000 tyś zł. Byłem zdecydowany na coś BSH lub Siemens, ale zraża mnie jeden mankament (moim zdaniem) który dotyczy zmywarek tych producentów, a mianowicie brak możliwości uchylenia drzwi na np. kilka centymetrów. Sprawdzałem u członków rodziny którzy użytkują je i także odbierają to jako duży dyskomfort w użytkowaniu tych modeli. Także w sklepach (po dostawie nowych) mają przy drzwiczkach powkładane kawałki styropianu aby drzwiczki się nie zamknęły i teraz pytanie, czy idzie to w jakiś sposób na zawiasach wyregulować? Kolejne pytanie do użytkowników zmywarek Whirlpool - czy litery i oznaczenia na przyciskach szybko schodzą i się wycierają? Czytałem opinie, że już po kilku miesiącach potrafią znikać z przycisków. Myślałem także o Electroluxie i AEG, ale dwa modele użytkowane przez znajomych szybko pordzewiały, drzwiczki bardzo delikatne z tendencją do luzowania i niedomykania. Rozumiem, że wszystko się może popsuć i się z tym liczę, ale nie chcę modeli które już na starcie albo po krótkim okresie użytkowania mają jakieś przypadłości. Proszę o opinie użytkowników na temat w/w marek i poradę, co jeśli nie te?
  • Pomocny post
    Specjalista AGD
    fantomasz69 napisał:
    co jeśli nie te?

Boscha albo Siemensa, ale takiego z rynku wtórnego, co będzie miał ok 15 lat, posłuży.
    Rodzinę AEG Electrolux daruj sobie. BSH dziś też jest, jakie jest. Whirlpool ma takie czasy mycia, że zdążysz znieść jajko postury strusia.
    Dziś każda seria modelowa ma jakieś przypadłości.
    Regulacji naciągu w zasadzie nie ma, nieliczne modele to miały, ale to nikt Ci nie powie, czy to co stoi w sklepie będzie miało na to szansę.
  • Poziom 2  
    Zdecydowałem się na zakup nowego Simensa.