Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

MIO SPIRIT 6800 - nie uruchamia się po próbie odblokowania

number7 09 Jul 2018 18:44 711 0
    number7
    Level 11  
    Temat był przerabiany w wątku:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3062082.html

Tamto urządzenie oddałem do serwisu.

Natomiast trafiła do mnie takie samo urządzenie z takim samym objawem i zacząłem analizować je dokładniej...
    Próbowałem wrzucać na kartę raz jeszcze foldery DEFAULT i TATA3_5000 oraz resetować urządzenie licząc, że pojawi się jako dysk w komputerze.
    Gdy tak resetowałem to w międzyczasie próbowałem różnych kombinacji z folderami - i w pewnym momencie po włożeniu zmodyfikowanej karty z różnymi kombinacjami folderów i po resecie - navi została wykryta przez komputer jako dysk....

Niestety po wykryciu w menedżerze urządzeń była widoczna jako urządzenie pamięci masowej USB z wykrzyknikiem.

Kolejne uruchomienie nie przyniosło skutku w postaci wykrycia przez komputer.

Domyśliłem się, że dane jednak są czytane z karty więc dokładniej przeanalizowałem plik startowy "app_startup".
    Zaciekawił mnie wpis : [Storage Carddebug.ini].
    Utworzyłem plik debug.ini na karcie iiiiiiiiiiii navi pokazała logo MIO i długo go nie przechodziła w biały ekran.
    Znowu była widoczna jako dysk w menedżerze, ale znowu z wykrzyknikiem.

Czy mogę prosić o zawartość pliku DEBUG.INI z takiego urządzenia?
    Być może po jego zmodyfikowaniu urządzenie uruchomi się...
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo