Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Electrolux EKD 603502 X INOX - Wykorzystanie indukcji i piekarnika do zabudowy

darekwko 10 Lip 2018 00:14 120 2
  • #1 10 Lip 2018 00:14
    darekwko
    Poziom 11  

Witam szanownych kolegów. Otóż mam kuchenkę indukcyjną Electrolux EKD 603502 X INOX. Sprawuje się bardzo dobrze ale jest wolnostojąca. Zamierzam trochę zmienić "wystrój" kuchni i chciałbym płytę indukcyjna mieć w blacie a piekarnik w słupku czyli w zabudowie. Oglądałem tą kuchenkę i mam wrażenie że na stelażu jest przykręcona płyta indukcyjna. piekarnik i szuflada. Zaświtał mi pomysł aby wykorzystać do zabudowy płytę indukcyjną piekarnik a stelaż i szufladę można wywalić. Czy mój pomysł ma szanse realizacji? Czy to ma sens? Szkoda mi wywalać taka kuchenkę i kupować oddzielnie elementy.
    Electrolux EKD 603502 X INOX - Wykorzystanie indukcji i piekarnika do zabudowy

0 2
  • #2 10 Lip 2018 10:47
    abuhamza
    Specjalista AGD

Odkręcasz całą czapę i jeżeli dalej electrolux tak robi to będziesz miał kostke z 5 kablami, wystarczy przedłużyć i można to zrealizować tylko będzie bardzo brzydko to wyglądało.

0
  • #3 10 Lip 2018 16:27
    Borutka
    Poziom 25  

Proponuję najpierw ustalić, czy to rozdzielone ustrojstwo będzie pasować do standardowych rozmiarów w zabudowie meblowej. Obawiam się, że nie za bardzo. Jak już kolega to rozdzieli i zamontuje, a za tydzień padnie, to do zamontowania nowego sprzętu trzeba będzie na nowo przygotować meble.

0