Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Wieża segmentowa Sony LBT-D505 + Kolumny [Śląsk]

Kashe 10 Lip 2018 14:04 699 0
    Kashe
    Poziom 5  
    Witam, na sprzedaż oferuję zestaw wieży segmentowej Sony LBT-D505. Ostatnio przeprowadziłem się do mniejszego mieszkania i zestaw jest zbyt mocny na mój pokój i niestety muszę się go pozbyć.
    W zestawie oferuję
    Spoiler:

-Wzmacniacz TA-D505
    -Tuner ST-D505
    -Deck CD CDP-M42 (Pochodzi on z kompletu)
    -Kolumny które niestety nie mają żadnych oznaczeń, ale wydaje mi się że również są z Sony
    -Taśmy, sygnałowa i sterująca.
    Trochę o stanie...
    Wzmacniacz jest w dobrym+ stanie ze wzgledu na delikatne zarysowania górnego panela ze wzgledu na to iż stał tam tuner, jak dla mnie gra dość głośno i sztuczna modulacja bassu (DBFB) poprostu robi robotę, do tego wbudowany wielopozycyjny korektor, oraz kilka gotowych trybów domyślnych
    -Tuner, tuner jest w bardzo dobrym stanie wiz. Spełnia, ja z niego rzadko korzystałem ale wszystko wydawało mi się działać w 100%.
    -Deck CD tego akurat nie mogę sprawdzić, jest w bardzo dobrym stanie wizualnym, VFD działa ale ja poprostu nie korzystam z płyt, leżał osobno od zestawu a zamiast jego miałem wpięte RCA do wzmacniacza jako AUX. Myślę że jest sprawny, choć nie dam sobie uciąć ręki.
    -Kolumny, jak dla mnie grają dobrze, nie wiem co mogę o nim napisać poza tym że zawieszenia są całe, maskownice wymagałyby podklejenia lub zmiany materiału, bo ten zaczął się odklejać i nigdy z nich nie korzystałem.
    Do tego dodaję jedną podstawkę, choć nawet nie wiem czy to pod kolumny :)
    O taśmach nie muszę nic pisać, bo to taśmy.
    Poprawnie sterują wyłączaniem, i przełączaniem między urządzeniami oraz przenoszeniem sygnału. ;)
    Aha, w zestawie niestety nie ma pilota, choć pewnie idzie kupić i doprogramować uniwersalny pilot, czy nawet oryginalny.

Cena jaka mnie interesuje:200zł do lekkiej negocjacji. Miejsce odbioru: Mikołów.
    [Sprzedam] Wieża segmentowa Sony LBT-D505 + Kolumny [Śląsk]IMG_201807...4546_1.jpg Download (3.01 MB) [Sprzedam] Wieża segmentowa Sony LBT-D505 + Kolumny [Śląsk]IMG_201807...140533.jpg Download (3.45 MB)
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).