Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Gdzie najtaniej kupię oryginalne tranzystory MOSFET IRLZ44N lub podobne?

11 Lip 2018 15:40 159 1
  • Poziom 6  
    Witam. Jakiś czas temu zakupiłem tranzystory IRFZ44N oraz potem IRLZ44N z chin, wyglądają w porządku, jednakże rezystancja DS w stanie włączonym (12V na bramce) wynosi około 0.3 ohma, co jest jasną przesłanką że są to tranzystory bardzo kiepskiej jakości (wg datasheetów powinno to być coś około 0.035ohma przy 10V na bramce). Zwracam się tu do was z prośbą o polecenie najlepiej polskich sklepów internetowych, w których towar jest oryginalny, a nie tylko brandowany jako international rectifier, oraz ceny produktów i wysyłki są jak najniższe (planuję kupić hurtowo około 20-30 sztuk IRLZ44N, bo będą mi potrzebne do paru projektów). Ewentualnie interesują mnie odpowiedniki IRLZ44N, o podobnych parametrach lub lepszych (napięcie bramki o jak najszerszym zakresie, chociaż głównie sygnał 5V,napięcie i maksymalny prąd oczywiście jak najwyższe, Rdson jak najniższe, prędkość przełączania itd...). Jeśli wybrałem zły dział to przepraszam, bardzo dziękuję za pomoc.
  • Poziom 43  
    Przewlekany czy powierzchniowy? Jaka ceną dla Ciebie będzie zadowalająca? Pisz na PW. Mogę mięć te poniżej. Niestety są to international rectifier.
    Gdzie najtaniej kupię oryginalne tranzystory MOSFET IRLZ44N lub podobne?