Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Kenwood KID60B16 - Nie można zmienić programu

stiff12 11 Lip 2018 16:48 288 1
  • #1 11 Lip 2018 16:48
    stiff12
    Poziom 20  

Zmywarka po załączeniu zasilania działa tylko na jednym programie po przyciśnięciu klawisza P i programie 2:55 h. Pobiera wodę i pompa obiegowa rusza i czas też tak jakby w porządku. Niestety nie można zmieniać programów na inne przyciskiem, ale sprawdziłem i klawisz działa.

Próbowałem restartu po przyciśnięciu klawisza "P" i włączenia zasilania. Zapaliły się wszystkie kontrolki na panelu i mrugają. Po kombinacji "P" i innego przycisku na moment pokazało się H4 (przepełnienie?). Zmywarka grzeje wodę. Był też wyrzut różnicówki, co obstawiacie Panowie?
    Zmywarki jeszcze nie wywracałem na plecy. Sprzęt przywieziony z zagranicy wtyczka angielska.

0 1
  • #2 13 Lip 2018 08:20
    stiff12
    Poziom 20  

Po położeniu na plecy dostałem się do pompy wypływu i wyciągnąłem kawałek szkła co blokował śmigło. Po postawieniu zmywarka wysłała wodę ale nadal są problemy z przełączaniem programów. Tylko ten pierwszy wyskakuje ale zauważyłem że po naciśnięciu przycisku "P" na chwilę zaświeca się kontrolka zraszacze obydwa lecz natychmiast ten dolny gaśnie od razu i nie można już przełączyć na inny program.
    Może ktoś wie jak zrobić kombinacje klawiszami do restart?

0
  Szukaj w 5mln produktów