Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Case mxm 175 - Witam, Błąd przekładni FC0.

Marques73 11 Lip 2018 17:57 111 2
  • #1 11 Lip 2018 17:57
    Marques73
    Poziom 6  

Case mxm 175 z 2003r, przekładnia fullpowerschift- 19biegów. Mam problem z konfiguracją sterownika pomocniczego Cfps- wyświetlacz biegów wyświetla błąd FC0, próbowałem skonfigurować poprzez włączenie stacyjki, pedał sprzęgła i dźwignię kierunku jazdy w przód, ale niestety wyświetlany komunikat nie gaśnie.
    Proszę o informację, pomysł jak to ugryźć, wcześniej wszystko było ok przy zmianach niektórych przełożeń szarpał, problemy zaczęły się po wymianie filtrów oleju hydraulicznego i akumulatorów hydraulicznych. Ale moim zdaniem nie powinno to mieć związku. Problem z tym błędem powstał po skasowaniu pamięci w H8 błędów elektronicznej regulacji siłowej, innych błędów w tej chwili nie ma, ciągnik jeździ.
    Pozdrawiam

0 2
  • Pomocny post
    #2 11 Lip 2018 22:32
    wal-ker
    Poziom 31  

W H8 wykasowałes wszystkie indeksy/wartosci kalbracji zapisanych w procesorach.Skalibruj wszystko i skonfiguruj CFPS-a i powinno zniknąć FCO.
    Chyba że wysypał sie soft ale wątpie.

0
  • #3 12 Lip 2018 19:52
    Marques73
    Poziom 6  

Witam,
    Dziękuję za szybką odpowiedź, chyba faktycznie jest problem z softem, bo nie idzie wprowadzić go w tryb kalibracji (chyba coś sam namieszałem), chwilę próbuję, wyświetla komunikat o temperaturze i po chwili znowu wyskakuje Fco, jedynie co udało się skalibrować to ehr, podnośnik działa i pokazuje na wyświetlaczu cyfry.
    Przekładnia szarpie przy zmianach biegów i ruszaniu.
    Mam szczątkową, nie wyraźną instrukcję do procedur HH, czy mógłbym prosić o informację do którego złącza podpinać tester do wywoływania, kasowania błędów w tym ciągniku, mam dwie kostki białą i czarną.
    W procedurze HH przekładni błędy wykasowałem przez HC, H8 użyłem do skasowania błędów podnośnika bo u mnie, nie ma HC do EHR, ale jest to dość zagmatwane i mogłem coś sam schrzanić.
    Dziękuję i pozdrawiam.

0