Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Próba wysłania kilku małych plików do adresata poczty kończy się błędem.

Policzek88 12 Lip 2018 13:53 336 0
    Policzek88
    Poziom 1  
    Jestem nowo zalogowanym użytkownikiem elektrody, zatem chciałem się ze wszystkimi przywitać. Cześć!
    Teraz przejdę do sedna sprawy.

Posiadam komputer z systemem Windows 10, natomiast program pocztowy to outlook 2013. Gdy chcę jakikolwiek pojedynczy plik z np. pulpitu wysłać do adresata poczty(prawoklik->wyślij do->adresat poczty) to wszystko działa, jak należy, natomiast, gdy to samo zrobię z zaznaczonymi choćby dwoma plikami to okno wiadomości z załącznikami się nie pojawia i po chwili wyskakuje błąd "Nie można uruchomić programu Microsoft Outlook. Argument wiersza polecenia jest nieprawidłowy. Sprawdź zastosowany przełącznik." Wie ktoś może, jak sobie z tym poradzić?(wiem, że można ręcznie dorzucić do jednego załącznika całą resztę, ale na dłuższą metę to uciążliwe, tym bardziej dla starszej osoby).

Pozdrawiam

Edit: Udało mi się naprawić problem poprzez naprawę online z panelu sterowania->dodaj/usuń program. Muszę dodać, że wcześniej(kilka miesięcy) próbowałem tego sposobu i nie poradził sobie z problemem. Może komuś pomoże ta wskazówka.