Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Potrzebny firmware do kamery Besder

ajpier 12 Jul 2018 18:41 4587 3
Optex
 • #1
  ajpier
  Level 36  
  Jak w temacie. Drażni mnie że dwaj moi znajomi mają te same kamery na układach Hi3518 z wersją 14.0.0.89 a ja mam nędzne 13.1.0.44 z połową tych przydatnych funkcji co kumple.
  Kopie już któryś dzień i nie mogę znaleźć nic sensownego dla tej kamery.
  Numer modelu:BES-6024PB-JW201
 • Optex
 • #2
  gradek83
  Level 41  
  ajpier wrote:
  BES-6024PB-JW201

  Model na aliex przedstawiany jako BESDER Yoosee Kamera IP tak więc niby z firmy Yoosee.
  Na ich stronie niby udostępniają "Download Yoosee camera firmware 14.00.00.87" niby za $0.01
  Ale może po zalogowaniu się dostęp do pliku jest darmowy musisz sam to sprawdzić zakładając tam konto.

  Linki nawiązujące do tematu:
  Link1


  Link2
  Spoiler:
  Quote:
  ormat your TF card to FAT32, then put the correct firmware to the root folder of the TF card and insert it to the camera. Press the reset button don't release, and connect the power adapter, after 5 seconds, the camera's LED starts to flick, release the reset button, now the camera is updating its firmware. The process takes 5 minutes, when it completes, it will reboot.


  Link3
  Ewentualnie pytaj na forum producenta.

  Pamiętaj cokolwiek będziesz wgrywał robisz to na własne ryzyko. Przed tą operacją dobrze by było zgrać wsad pamięci o ile jest taka możliwość.
 • Optex
 • #3
  ajpier
  Level 36  
  Znam te fora i szukałem tego produktu również na nich. Pełno jest tam tych programów do pobrania tylko że nie na tę konkretną kamerę. I to jest właśnie mylące. Program 13.1.0.44 który mam obecnie pochodzi z jakiegoś ruskiego forum właśnie dla tej kamery i wgrałem go bezproblemowo poprzez IPCTestTool. Jednak to za mało.
  Jak nie znajdę tego oprogramowania to ta kamera jest praktycznie do wywalenia bo ma kupę niedoróbek które w późniejszym czasie poprawiono.
 • #4
  gradek83
  Level 41  
  ajpier wrote:
  Program 13.1.0.44 który mam obecnie pochodzi z jakiegoś ruskiego forum właśnie dla tej kamery i wgrałem go bezproblemowo poprzez IPCTestTool

  A wcześniej jaką wersję miałeś ? 13.00.00.96 czy raczej nie pamiętasz?
  ajpier wrote:
  Jak nie znajdę tego oprogramowania to ta kamera jest praktycznie do wywalenia bo ma kupę niedoróbek które w późniejszym czasie poprawiono

  Jak byś miał EZP2010 i klips do zgrywania z pamięci to może znajomy by ci pozwolił zgrać wsad i wgrał byś go do swojej kamerki. Na tej stronie pod tym linkiem niby jest firmware ale jak wspominałem wołają kasę. Ale może ci co założą konto mają darmowy dostęp.