Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bosch WLG20265PL VarioPerfect - nie wiruje

chlebbek 14 Lip 2018 13:37 258 3
  • #1 14 Lip 2018 13:37
    chlebbek
    Poziom 5  

Oddałam jakiś czas temu pralkę Bosh WLG20265PL na gwarancję, ponieważ brudziła ubrania smarem. Panowie pralkę oddali, pralka pierze, ale nie wiruje, chociaż wirowanie jest w tym konkretnym programie. Po wypraniu ubrania ociekają wodą. Trzeba je wirowac osobno.

Dzwoniłam do panów z serwisu, według nich został wgrany nowy program, wszystko zostało sprawdzone i pralka jest ok. Jak ustawić to dziadostwo, żeby wirowanie było w programie, a nie ustawiane osobno? Już próbowałam ustawiać tez wirowanie na 1000 obrtów przed włączeniem prania, ale efekt jest ten sam. Dopiero osobne wirowanie daje pożądany skutek, przed odjazdem do serwisu wszystko było ok...

0 3
  • #2 14 Lip 2018 13:42
    kkknc
    Poziom 42  

Instrukcja obsługi do ręki o sprawdzenie lub kontakt z BOK i prośba o pomoc.
    Bo tutaj no odległość się nie da. Niestety...

0
  • #3 14 Lip 2018 13:58
    chlebbek
    Poziom 5  

instrukcję czytałam i nic mi to nie dało... bo przecież nie wiem dlaczego zaraza nie wiruje ;/ Pan od pralki mówił,ze tam coś trzeba ustawić,ale co? to tylko oni chyba wiedzą,a swoją rolę z tą pralką uznali za zakończoną ;/

0
  • #4 14 Lip 2018 14:17
    Kenworth 18
    Poziom 32  

Witam.
    Gdyby pralka w ogóle nie wirowała to można by szukać przyczyny i powodów takiej sytuacji, które zazwyczaj są opisywane na łamach forum.
    Niestety pralka była w serwisie i jest informacja o ponownym zaprogramowaniu pamięci pralki i raczej tu należy szukać przyczyny.
    Jeśli nadal jest gwarancja na sprzęt to bez wizyty serwisu się nie obejdzie.

0