Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Renault Espace 3 2.0 16v - Skrzynia DP0 JAKĄ PODPASUJE DO SKRZYNI 20TS28

15 Jul 2018 10:28 696 1
  • Level 11  
    Witam ,mam w swoim aucie skrzynie automatyczną o numerze 20TS23 nigdzie nie moge znalezc takiej skrzyni znalazłem 20TS28 jest ona od 1.6 benzyny a ja mam 2.0 czy będzie pasowała? jest duzo skrzyn do 2.0 benzyny np DPO 048 ,DPO 005 M ,DPO 088,DPO 068M,DPO 056,DPO 045M I NAPRAWDE JEST ICH WIĘCEJ,WYGLĄDAJĄ IDENTYCZNIE WIEC CHCIAŁ BYM WIEDZIEC CZYM ONE SIĘ RÓŻNIĄ PO CO RENO WPROWADZIŁO TYLE SKRZYN RÓŻNYCH ? CZY JAK KUPIE SKRZYNIE POPROSTU DO MOJEGO SILNIKA CZYLI 2.0 16V 136ps SKRZYNIE KTORA JEST OD TAKIEGO SAMEGO SILNIKA ,OD TAKIEGO SAMEGO SAMOCHODU NAWET ROCZNIKA TO SKRZYNIA OINNEJ NUMERACJI BEDZIE PASOWAŁA?,z chłopskiego rozumowania to wydaje mi sie ze skrzynie sa te same lecz róznia sie np elektroniką??? i drugie pytanie,czy np,skrzynia od 1.6 i od 2.0 są takie same jesli chodzi o tarczki wogóle srodek ?bo mam skrzynie od 1.6?
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 11  
    Podpasowałem skrzynie od scenica o innych numerach,trzeba było pozmieniac czujniki i wszystko smiga jak trzeba.