Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Jaki wzmacniacz pod Infinity Kappa Perfect 6.1 i Tweetery ALPINE SPX-17PRO?

15 Jul 2018 13:31 348 7
  • Level 4  
    Witam, jest to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość gdy by było coś nie tak.
    Pacjent-Alfa 147, wygłuszone drzwi GMS-03, niedługo wygłuszę dach i bagażnik, który będzie od podstaw zabudowany.
    Jednostka sterująca Alpine Baby F1, głośniki przód Infinity Kappa Perfect 6.1 plus Tweetery ALPINE SPX-17PRO+zwrotnice MOREL MAXIMO 6.2,
    Subwoofer to Focal P 30 DB, Wzmacniacze które posiadam to 4 kanałowy pioneer gm-x304, 2 kanałowy rockford fosgate p6002 i 5 kanałowy GROUND ZERO GZHA 5125X i 3 kanałowy audios srx3. Chciałbym uzyskać jak największą jakość, czystość brzmienia i przyjemny niski bas. Muzyka jakiej słucham to wszystkie rodzaje po trosze, głównie muzyka klubowa, elektroniczna, stary rock, pop/dance. Jak to podłączyć żeby miało ręce i nogi? Oczywiście mogę sprzedać, któryś wzmacniacz/e na rzecz wyższego modelu. Jaki byście polecili wzmacniacz pod te woofery i tweetery?
    Dziękuję za odpowiedź.
  • Moderator of CarAudio
    Jeden DLS A7 załatwi problem , no i pozwoli pozbyć się tej "przypadkowej" zwrotki , bo na pokładzie wzmacniacza masz aktywną zwrotnicę .
  • Level 4  
    Wzmacniacz konkret ale niestety najtanszy znalazłem za 2500zł:( to przewyższa moje możliwości finansowe. Myślałem, żeby suba zasilić rockfordem p600 a na przód kupić jakąś jakościową 4 kanałówkę powiedzmy do 1000zł
  • Level 20  
    Jakie masz radio ? Bo tak jak kolega mówił walnąłeś sobie do zestawu jakąś przypadkową zwrotnicę. Możesz sobie podłączyć całość pod 3 różne wzmacniacze i pociąć na radiu. A jak nie masz radia z aktywną zwrotnicą to nie kupuj wzmacniacza a zainwestuj w takie radio.
  • Moderator of CarAudio
    MietekFighter wrote:
    Jakie masz radio ?

Pininfarina147 wrote:
    Alpine Baby F1

Czyli DVA-9965R

Pędzenie zestawu odseparowanego róznymi wzmacniaczami nie jest zalecane, bo np. ciężko dograć Gainy przez co równowaga tonalna się rozjeżdża.
  • Level 4  
    Rozumiem, czyli najlepiej sprzedać wszystkie wzmaki i kupić tego dls a7?

Dodano po 2 [minuty]:

Zwrotke dostałem gratis. A radio tak jak kolega napisał Alpine DVA-9965R
    MietekFighter wrote:
    Jakie masz radio ? Bo tak jak kolega mówił walnąłeś sobie do zestawu jakąś przypadkową zwrotnicę. Możesz sobie podłączyć całość pod 3 różne wzmacniacze i pociąć na radiu. A jak nie masz radia z aktywną zwrotnicą to nie kupuj wzmacniacza a zainwestuj w takie radio.
  • Level 20  
    Przepraszam mój błąd, nie zauważyłem :)