Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV Orion 22FBT167 - Pod wszystkimi symbolami w menu jak ustawienia, ostrość itd

15 Lip 2018 15:54 465 4
 • Poziom 2  
  W telewizorze Orion 22FBT167 pod wszystkimi symbolami takimi jak : ustawienia, muzyka, film, źródło sygnału itd. zniknęły wszystkie opisy . Po wyłączeniu telewizora z sieci, jeden raz pojawiły się na nowo, lecz po kilku dniach znów zniknęły i już wyłączanie z sieci nic nie daje. Trudno cokolwiek zmienić w ustawieniach lub w korzystaniu w odtwarzaniu wideo czy zdjęć, bo przy wejściu w daną opcję, pojawiają się puste ramki bez opisu. Co z tym zrobić ?
 • Poziom 23  
  Try to update firmware via usb or write flash memories.
  Do you have a 25QXX memory programmer?
 • Poziom 2  
  Zastosowałem upgrade wg instrukcji serwismena, miała się pojawić ponowna instalacja telewizora , ale nic takiego się nie stało. Wszystko bez zmian. Telewizor działa bez zarzutu, tylko trudno nim sterować bo nie ma opisów, tylko puste prostokątne okienka.
 • Poziom 23  
  Main Board is 17MN82-1a not 17MB82S?
  Panel is LM215WF4?
 • Poziom 2  
  Próbowałem dokonać upgradu oprogramowania wg instrukcji firmowego serwisanta, ale nic to nie dało. Nie dokonał się reset i ponowne programowanie. Na ingerencję w płytę systemową się nie decyduję, bo się na tym nie znam. Nie rozumiem tylko dlaczego się nie dokonał reset, miało się pojawić okienko do ponownego programowania telewizora, ale nic takiego nie nastąpiło. Jeśli tej wady nie można naprawić łatwo przy pomocy aktualizacji oprogramowania, to rezygnuje z dalszych porad.