Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toyota corolla verso 2.0 d4d - adaptacja egr

16 Lip 2018 01:19 699 4
  • Poziom 5  
    Witam. Posiadam auto Toyota corolla verso 2.0d4d z 2005r. Ostatnio zauważyłem że na zimnym silniku podczas przyspieszania kopci na biało jak się zagrzeje jest ok byłem u mechanika podpiął kompa ale nic nie stwierdził powiedział że mogą to być wtryski ewentualnie egr .Dodam jeszcze że stracił troszkę mocy i głośniej chodzi. I tu rodzi się moje pytanie czy czyszczenie egr pomoże i czy po czyszczeniu potrzebna jest adaptacja kompem czy próbować badać wtryski ?
  • Poziom 5  
    Szczerze mówiąc to nie zwróciłem uwagi czy podczas samego odpalania kopci najwieksza chmura pojawia się podczas przyspieszania jak wkreci się na 2500 i wyzej obrotów to nie widze jakie auto za mną jedzie

Dodano po 2 [godziny] 33 [minuty]:

Podczas odpalania nie kopci zaprowadzilem go mechanika na czyszczenie egr zobaczymy czy pomoże
  • Poziom 5  
    Wyczyściłem egr czy jest różnica? Tylko taka że mam 100 złotych mniej w portfelu.
  • Poziom 5  
    Wyczyściłem egr czy jest różnica? Tylko taka że mam 100 złotych mniej w portfelu.

Dodano po 14 [godziny] 10 [minuty]:

Czyszczenie egr nic nie dało po urlopie czas na wtryski zobaczymy może się poprawi.