Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel astra h - Pytanie. Podtrzymanie wzmacniacza

16 Lip 2018 11:24 384 3
  • Poziom 6  
    Witam. Mam pytanie odnosnie wzmacniacza. Mam zamiar pociagnac kable od aku do wzmacniacza, ale w radiu nie posiadam remote ani pradu ktory wlacza sie po przekreceniu kluczyka czy wlaczeniu radia, tylko posiada staly prad, stad moje pytanie czy moge zasilanie tylnej szyby wykorzystac jako wlacznik wzmacniacza? Chodzi mi o wykorzystanie tego pradu jako wlacznik wzmacniacza na powerze(remote) na wzmacniaczu, wg mnie powinno byc okej bo to tylko ma sluzyc jako wlacznik
  • Specjalista - urządzenia lampowe
    szamanheh napisał:
    stad moje pytanie czy moge zasilanie tylnej szyby wykorzystac jako wlacznik wzmacniacza?

Pomysł o tyle niefortunny że:
    - w niektórych autach jest wyłącznik czasowy załączający tylna szybę tylko na określony czas
    - szyba pobiera spory prąd, oprócz dołożenia wzmacniacza będziesz jeszcze niepotrzebnie grzał szybę
    - jak już ciągniesz przewody od akumulatora to pociągnij jeszcze jeden cienki przewód - albo przez bezpiecznk od styku załączanego przez zapłon albo przez dodatkowy wyłącznik.
  • Poziom 6  
    jdubowski napisał:
    szamanheh napisał:
    stad moje pytanie czy moge zasilanie tylnej szyby wykorzystac jako wlacznik wzmacniacza?

Pomysł o tyle niefortunny że:
    - w niektórych autach jest wyłącznik czasowy załączający tylna szybę tylko na określony czas
    - szyba pobiera spory prąd, oprócz dołożenia wzmacniacza będziesz jeszcze niepotrzebnie grzał szybę
    - jak już ciągniesz przewody od akumulatora to pociągnij jeszcze jeden cienki przewód - albo przez bezpiecznk od styku załączanego przez zapłon albo przez dodatkowy wyłącznik.

Wiesz co szyba nie bedzie mi sie grzala bo nie chce jej podpinac bo nigdy tego podgrzewania nie uzywalem i nie mam zamiaru a z tym wylacznikiem czasowym to nw czy jest