Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radio Vordon ht-869bt znalazłem ukryte menu.

potos95 16 Jul 2018 19:55 7497 3
    potos95
    Level 2  
    Witam wszystkich, może wśród użytkowników znajdzie się ktoś kto orientuje się czy da się zainstalować nawigację? Znalazłem ukryte menu w którym to były tajne opcje do włączenia lub wyłączenia np. TV, logo uruchomienia radia i właśnie opcja nawigacji. Jednak po uruchomieniu tej opcji jest czarny ekran tylko.
    Artur k.
    Admin of Audio group
    A to radio w ogóle ma odbiornik GPS? Nie przyszło Ci do głowy, że te tajne opcje to dlatego są tajne, że nie działają? Oprogramowanie pewnie jest identyczne dla wszystkich Vordonów, a w tym tajnym menu producent powyłączał to, czego dany model nie ma...
    Nie bez powodu takie radio z nawigacją kosztuje 800zł, bez nawigacji można kupić za niecałe 400zł.
    potos95
    Level 2  
    Nie wiem czy jest odbiornik GPS ani nawet gdyby nie było czy by się nie dało dołożyć. Ale opcja np tv działa bo widziałem na własne oczy jak gościu miał podpiętą antenę tv i działało wszystko, choć też to nie jest nigdzie napisane, nawet na oficjalnej stronie vordon.
    mac-mat
    Level 1  
    Jak uaktywniłeś to ukryte menu?. Mam takie samo radio Vordon HT-869BT i nawet nie umiem zmienić podświetlenia Power na jednolity kolor, bo ono cały czas się zmienia.