Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nawigacja z kamerą cofania

17 Lip 2018 09:57 1380 3
  • Poziom 23  
    Witam, chciałem kupić ojcu nawigację z kamerą cofania 7cali. Znalazłem takie:
    1) SAMOCHODOWA NAWIGACJA ALGA PRIMA AN720
    2) NAWIGACJA GPS VORDON 7+ kamera cofania i czujnik
    3) Nawigacja GPS BLOW GPS720 SIROCCO 8GB

A może jakiejś innej firmy ? Gdyby ktoś miał doświadczenie proszę o pomoc w dokonaniu wyboru.
    Kolega z pracy podpowiada ,że nawigacje z windowsem CE lepiej chodzą niż na androidzie ja też mam odczucia że android to nie najlepszy system.

Pzdrawiam wszystkich i z góry dziękuję za pomoc.

Michał.
  • Poziom 35  
    Według mnie jeżeli chodzi o androida Google Maps to świetna sprawa. Co do tych które wymieniłeś to bym odrzucił VORDONA ma mało ram. Ogólnie spokojnie wgrasz na nie automapę bądź iGo. Bo te mapy które mają wgrane w sobie są do niczego...
  • Poziom 23  
    Dziękuję Ci bardzo, chyba się zdecyduję na tą Algę na razie nie bede kupował kamery cofania zobaczę jak ojciec będzie sobie radził z obsługą tej nawigacji. Kamerkę dokupię później myśle ,źe jednak przewodową, intuicja mi podpowiada ,że będzie z nią mniej kłopotu :)

Pozdrawiam
    Michał
  • Poziom 23  
    Znalazłem jeszcze model ALGA AN7054 Android z 512MB ramu razem z bezprzewodową kamerą cofania w ramce tablicy za za 449PLN. Tylko ten Android czy nie będzie zamulałać?
    Mam nadzieje ze w urządzeniu nie aktywują się jakieś procesy google itp które zżerają zasoby RAM
    EDIT: chyba "zejdę" z rozmiaru ekranu do 5cali na konto aktywnej głowicy którą posiada Navroad AURO S6 . Starsi ludzie są kaprysni i już słyszę narzekanie ,że żeby wyjąć urządzenie z samochodu trzeba wyciągnąć 2 wtyczki zeby zamontować trzeba je podłączyć tyyyyle roboty :)
    Navroad AURO S6 posiada styki wystarczy zatrzasnąć urządzenie w głowicy i podłączenie gotowe! Urządzenie w głowicy posiada gniazdo ładowania i wejscie Video więc wszystko co potrzeba. Ekran jest 5 cali ale też nie wiem czy to zaleta czy wada :) .Na tym 7 calowym na pewno dobrze widać ale może być nieporęczny do kieszeni nie wejdzie itp.
    Pozdrawiam
    Michał