Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] klocki breck -sharan przód 16"

strucel 18 Lip 2018 10:32 93 3
  • #1 18 Lip 2018 10:32
    strucel
    Poziom 28  

Auto sharan 2008 bvk , typowe zaciski przód ATE opisane 57/16 , kupiłem patriotycznie klocki breck 230340070310 i okazuje się że klocki pasują mechanicznie ale kabelek do czujnika zużycia klocków jest za krótki o jakieś 7cm i nie da rady włożyć go w uchwyt przy zacisku, w katalogu brecka są dwa dwa modele klocków
    do tych zacisków wg parametrów takie same - i teraz nie wiem oddać te klocki i dopłacać paredziesiąt zł do tych drugich czy może są one tylko z innego materiału a kabelek będzie też za krótki klocki breck -sharan przód 16"brec.jpg Download (346.13 kB)
    Jak widać dysortograficy skończyli szkoły i pracują dla brecka bo pojazdy wg nich mają "oź"

0 3
  • Pomocny post
    #2 18 Lip 2018 10:59
    jerry1960
    Poziom 33  

Najprościej zadzwoń do sprzedającego i zapytaj o długość przewodu.Z właściwej strony założyłeś klocek z kablem.

0
  • #3 18 Lip 2018 23:09
    strucel
    Poziom 28  

Nie ma możliwości włożyć żle bo klocki z czujnikiem mają przynitowane blaszki które wchodzą w tłoczek , ale sprzedającego spytałem -potrzebował kilku godzin bo tych drugich klocków nie ma na stanie i sam musiał sprawdzać w hurtowni i wg nich różnią się właśnie długością przewodu, mają dłuższy teraz mam dylemat czy warto dopłacać 50zł do tego czujnika bo tyle wyniesie różnica w cenie klocków, odesłanie starych i przysłanie prawidłowych

0
  • #4 23 Lip 2018 09:43
    strucel
    Poziom 28  

Zrobione - w tym modelu klocek z czujnikiem jest tylko lewa strona przód i prawa tył więc odciąłem kabelek z czujnikiem przy prawym przednim klocku i samą wtyczkę przy lewym - dolutowałem tam kabelek z wtyczką obcięty z prawego i teraz mam nawet kilka cm zapasu.
    Wszystko działa auto hamuje tak jak trzeba.

0