Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radio mazda 6 2004 a mazda 2006 stacja multimedialna i niedziałający wyświetlacz

dzedaj2000 18 Jul 2018 23:54 2340 5
    dzedaj2000
    Level 14  
    Założyłem stacje multimedialną w maździe 6 2004 r. No i nie działa wyświetlacz od klimatyzacji ten nad radiem. Gdzieś doczytałem że wyświetlacz działa w maździe 6 od 2006 roku. Więc moje pytanie czym się rożni wyświetlacz z mazdy 2004 od 2006?
    dzedaj2000
    Level 14  
    Witam .Zamontowałem stacje multimedialną w maździe 6. Z tego co się orientowałem, niemożna podłączyć wyświetlacza od klimatyzacji. Pomyślałem by zostawić oryginalne radio tylko trzeba je uszczuplić. Wywalić przedni cały panel,i zdemontować napęd płyt cd zostawiając tylko samo radio by tylko podłączyć wyświetlacz klimatyzacji.

Czy wyświetlacz będzie działał po takiej modyfikacji?
    ManianoKnefelo
    Level 6  
    Cześć czy udało Ci się ogarnąć temat wyświetlacza? Też zakupiłem stacje multimedialna do swojej Mazdy i mam ten sam problem nie pokazuje mi stacji radiowej na górnym wyświetlaczu 😲
    dzedaj2000
    Level 14  
    Jedyną opcja to mieć podłączone oryginalne radio. Trochę kombinowania jest i lutowania
    ManianoKnefelo
    Level 6  
    Hmm... Dzięki za odp.
    Ja też się meczylem żeby uruchomić sterowanie z kierownicy i podświetlane radia trochę nerwów mnie to kosztowało ale dałem radę, chinole źle opisali kostkę ISO i były jaja Ale już jest ok, w takim razie jak mówisz że jest Jeszcze więcej kombinowania to będę musiał się przyzwyczaić 👍🏻jeszcze raz dzięki za szybką odpowiedź pozdrawiam
    dzedaj2000
    Level 14  
    Ja nie miałem problemów,wystarczylo tylko wpiąć kostkę, a sterowanie ustawiłem w radiu