Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung A5 SM-A520F Wymiana wyświetlacza

witcher22 19 Lip 2018 16:53 273 3
  • #1 19 Lip 2018 16:53
    witcher22
    Poziom 2  

Cześć. Spadł mi samsung A5. Ekran się rozbił i przestał działać. Postanowiłem go wymienić. Wszystko poszło gładko z rozebraniem go na części pierwsze postanowiłem podłączyć nowy rzekomo oryginalny wyświetlacz żeby sprawdzić ale mam 2 problemy. Pierwszy to taki że przycisk power nie działa. Raz udało mi się go jakimś cudem uruchomić i jak dostałem się do pulpitu to wszystkie kolory były strasznie jaskrawe i nic nie dało się odczytać.
    Co by mogło być nie tak z przyciskiem power i tymi kolorami?

Dodano po 1 [godziny] 23 [minuty]:

witcher22 napisał:
    Cześć. Spadł mi samsung A5. Ekran się rozbił i przestał działać. Postanowiłem go wymienić. Wszystko poszło gładko z rozebraniem go na części pierwsze postanowiłem podłączyć nowy rzekomo oryginalny wyświetlacz żeby sprawdzić ale mam 2 problemy. Pierwszy to taki że przycisk power nie działa. Raz udało mi się go jakimś cudem uruchomić i jak dostałem się do pulpitu to wszystkie kolory były strasznie jaskrawe i nic nie dało się odczytać.
    Co by mogło być nie tak z przyciskiem power i tymi kolorami?

Z przyciskiem się uporałem ale z ekranem bez zmian . Dorzucam zdjęcie ekranu. Kółko na środku nie wiem czemu cały czas widać. Jest to te kółko które pojawia się pokazując stan ładowania jak jest telefon wyłączony i podpięty do ładowarki

0 3
  • #3 20 Lip 2018 11:07
    witcher22
    Poziom 2  

Drugi jest totalnie rozbity. Przed wymianą w pierwszej kolejności odłączyłem baterię.
    Dziwna rzecz wgl z tym jest bo jak ustawię najsłabsze podświetlenie to wszystko widać, co prawda wszystko ciemne ale wszystkie kolory tak jak powinny być. Im rozjaśniam ekran tym bardziej białe robi się wszystko.

0