Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Samsung LH46MSPLBB/ - Check cooling system. Jak wejść w service mode?

19 Lip 2018 20:22 351 1
  • Poziom 31  
    Witam. Monitor pracuje trybie wall z trzema innymi. Ponad rok temu rozwiązałem podobną sprawę Link
    Byłem tam dzisiaj i jest problem z wejściem w tryb serwisowy a właściwie z jego uruchomieniem. Po wciśnięciu przycisku "Factory" na pilocie serwisowym ma do wyboru cztery języki i po wybraniu angielskiego mam komunikat "No signal from PC" Po wybraniu innego języka ( są cztery ) ten sam komunikat tylko z kurzymi łapkami ) A w normalnym trybie nie mam takiego wejścia do wyboru i takiego komunikatu. niestety nie zrobiłem fotki :cry: :cry: Czyżby konieczne było wpięcie w jakiś sposób PC? Jutro mam ten jeden monitor z komunikatem zdemontować i zabrać na warsztat. Niestety akurat w tym jednym nie działa podczerwień bo jest zasłonięta przez inne ( w trzech pozostałych działa), tak , że nie byłem w stanie ocenić co sie wyświetla. W pozostałych oprócz wyboru języka w serwice był komunikat "Cooling O.K."
    Samsung LH46MSPLBB/ - Check cooling system. Jak wejść w service mode?Samsung LH46MSPLBB/ - Check cooling system. Jak wejść w service mode?