Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Unicable II do CP i nc+ plus M - Jedna antena 3 dekodery

19 Lip 2018 22:14 720 5
  • Poziom 2  
    Witam,
    Do każdego pokoju mam pociągnięte po 2 kable od anteny.
    Pokój 1: dekoder 4K Ultra Box+ i evobox pvr
    Pokój 2: WIFIBOX+ (SAGEMCOM DSIW74) (już wiem ze nc+ mi tego dekodera nie wymieni na taki który wspiera unicable)

Jaki muszę kupić konwerter i akcesoria dodatkowe, żeby w pokoju głównym korzystać z obu dekoderów (pełne możliwości) oraz żeby działał ten dodatkowy multiroom ?

z góry dziękuję za pomoc
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    mihal2002 napisał:
    macRush napisał:
    Jaki muszę kupić konwerter i akcesoria dodatkowe, żeby w pokoju głównym korzystać z obu dekoderów (pełne możliwości) oraz żeby działał ten dodatkowy multiroom ?

Multiswich Johansson Unicable II 5/1 , 9734PL, do tego konwerter quatro.

wszystkie 3 podpinam pod tego MS ? czy muszę dokupić jeszcze jeden MS dla tego dekodera do MR ?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Kupiłem Konwerter SCR GT-SAT dLNB2T + wejście DVB-T (bo ma m. in. jedno hybrydowe wyjście (dCSS lub klasyczne Legacy - Universal - LNB sam rozpoznaje) i rozgałęźnik

wszystko działa tak jak chciałem
  • Poziom 2  
    Kupiłem Konwerter SCR GT-SAT dLNB2T + wejście DVB-T (bo ma m. in. jedno hybrydowe wyjście (dCSS lub klasyczne Legacy - Universal - LNB sam rozpoznaje) i rozgałęźnik

wszystko działa tak jak chciałem

Dodano po 1 [minuty]:

Konwerter SCR GT-SAT dLNB2T + wejście DVB-T rozwiązał problem, wszystkie 3 dekodery zostały do niego podpięte
    ma 2 wyjścia unicable II z tym jedno jest hybrydowe (dCSS lub klasyczne Legacy - Universal - LNB sam rozpoznaje)