Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Prośba o sprawdzenie logów / wentylator pracuje jak samolot.

maxiorm 21 Lip 2018 09:06 129 6
  • #1 21 Lip 2018 09:06
    maxiorm
    Poziom 3  

Witam.
    Włączając menedżer zadań gdy chce zobaczyć co tam jest ' coś ' znika i nie mogę zobaczyć co to jest. Wentylator pracuje jak oszalały, gdy włączę menedżer zadań wentylator uspokaja się.
    Proszę o sprawdzenie logów.
    Wrzucam logi.
    Dzieki.
    Pozdrawiam

0 6
  • #2 21 Lip 2018 09:32
    Kolobos
    Spec od komputerów

Uzyj Process Explorer (ze strony MS) zamiast menadzera.

0
  • #4 21 Lip 2018 12:05
    safbot1st
    Poziom 43  

@max-bit Jak napisał @Kolobos "złośliwców" nie zobaczysz w standardowym managerze, "all user" też nic nie da... Ewentualnie PE, a ten też nie widzi wszystkiego.
    Ja tam infekcji nie widzę. Masz jakieś boty do Tibii poinstalowane, może to one się chowają przed grą..?

Moja propozycja taka - zainstaluj darmowy ZoneAlarm - on nie przepuści żadnego zbędnego procesu.
    ps. Dlatego włącz chociaż firewall windowsowy! ;)

0
  • #5 21 Lip 2018 16:57
    maxiorm
    Poziom 3  

Dzięki za odpowiedzi.
    Owe boty nie chowają się, widzę je w medżerze zadań jeśli ich używam.
    Już raz pisałem na tym forum o takiej samej sytuacji, dostałem fix liste i problem zniknął ( sądzono, że była to koparka ).
    Dziwi mnie fakt, że gdy odpalam menedżer, wentylator uspokaja się po 2-5 sekundach i wszystko nagle jest ok.
    Okey włączę firewall i zainstaluje ZoneAlarm jak poleciłeś.

0
  • #6 21 Lip 2018 17:33
    Kolobos
    Spec od komputerów

Wentylator, a nie wiatrak.

W logach nie widac nic ciekawego, dlatego miales uzyc Process Explorer, zeby poda nazwy tych procesow oraz ich lokalizacje.

0
  • #7 31 Lip 2018 08:36
    maxiorm
    Poziom 3  

Wszystkim serdecznie dziekuje za pomoc, kolega znalazł problem. W grze z ktorej korzystałem / gralem byla koparka ;D uzycie procesora spadło o jakies 20-25% i wentylator smiga prawidłowo.
    Dzieki.

0