Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Suszarka Electrolux EW8H458BP - nie działa prawidłowo

nathalie123 23 Lip 2018 10:45 144 0
  • #1 23 Lip 2018 10:45
    nathalie123
    Poziom 1  

Zakupiłam nową suszarkę Electrolux EW8H458BP, została dostarczona w piątek i zamontowana na pralce. Wczoraj zrobiłam pierwsze suszenie i z niepokojem stwierdziłam , że z suszarką jest coś stanowczo nie tak. Podczas pracy cały czas coś się "przewraca" w środku, wydaje to dźwięk przypominający strzelający w mikrofali popcorn, dodatkowo suszarka bardzo się nagrzewa, tak że z boku nie można jej dotknąć. Nastawiłam program mający trwać 1,5 godz, jednak suszarka chodziła ponad 3 godziny, a na wyświetlaczu ciągle pokazywało się, że został jeszcze czas, czyli np, na wyświetlaczu pokazywało się, że zostało 2 min pracy, a suszarka chodziła jeszcze przez pół godziny. Najgorsze w tym wszystkim jet to, że moje pranie dalej pozostało mokre, zrobiłam łącznie 3 podejścia do suszenia, a pranie wciąż jest wilgotne. Dodam jeszcze, że w zbiorniku na wodę po żadnym suszeniu nie została nawet kropla, natomiast w filtrze za każdym razem jest mnóstwo kurzu. Jest to moja pierwsza suszarka i nie znam się zupełnie na ich działaniu. Możliwe jest, że trafiła mi się jakiś ferelny egzemplarz?

0 0